Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Змішувачі для раковини: 5 актуальних варіантів

Змішувачі для раковини: 5 актуальних варіантів

Щоб змішувач був зручний у побуті, потрібно враховувати глибину, форму та розташування раковини. Щоб змішувач прослужив довго – вибирати надійного виробника та якісний матеріал. У гонитві за зручністю і зносостійкістю, головне не випустити з уваги третього «кита» – візуальну гармонію. Неправильно підібраний змішувач може порушити стильовий баланс інтер’єру, правильно підібраний – стати стилетворчим елементом. Ми зібрали ТОП-5 актуальних варіантів для різних інтер’єрних стилів. Змішувачі для раковини: 5 актуальних варіантів

Щоб змішувач був зручний у побуті, потрібно враховувати глибину, форму та розташування раковини. Щоб змішувач прослужив довго – вибирати надійного виробника та якісний матеріал. У гонитві за зручністю і зносостійкістю, головне не випустити з уваги третього «кита» – візуальну гармонію. Неправильно підібраний змішувач може порушити стильовий баланс інтер’єру, правильно підібраний – стати стилетворчим елементом. Ми зібрали ТОП-5 актуальних варіантів для різних інтер’єрних стилів.

У стилі ретро

В інтер’єрах із присмаком ретро особливо важливі деталі. Гості з минулих епох, на кшталт бабусиного килима і дідусевого радіоприймача, потребують особливого підходу та продуманого сусідства. Інакше вони можуть виглядати недоречно чи нав’язливо, як музейний експонат. Сучасні змішувачі у стилі ретро – інша річ. Така стилізація виглядає невимушено і дає зрозуміти, що в ретро ви тільки граєте.

Важливо, щоб колірне виконання змішувача не суперечило іншій фурнітурі в інтер’єрі.

Змішувачі для раковини: 5 актуальних варіантів

Ретро-моделі добре виглядають у відтінку «бронза» і «старе золото».

Нейтральні

Якщо ви голосуєте за мінімалізм в інтер’єрі, до вибору змішувача варто поставитися з особливою увагою. Коли всі лінії вивірені, а декор зведений до мінімуму, будь-яка дрібниця впадає у вічі. Щоб перестрахуватись, можна зробити ставку на нейтральні моделі.

Змішувачі для раковини: 5 актуальних варіантів

Такий варіант впишеться в будь-який інтер’єр у дусі контемпорарі, простіше кажучи, будь-яку сучасну ванну/кухню без претензії на стилізацію.

В індустріальному стилі

Таке рішення приживеться в індустріальній естетиці стилю лофт або на основі високотехнологічного хай-теку.

Змішувач в індустріальному стилі складе органічний дует з актуальною широкоформатною плиткою під бетон.

хай тек

У незвичайному кольорі

У тренді багатофункціональний декор. Що це означає?

Від непотрібних пилозбірників можна відмовитися на користь необхідних у побуті предметів, які візьмуть декоративну функцію на себе. До таких відносяться світильники, посуд, фурнітура та змішувачі. Хороше рішення для любителів порядку та мінімалізму.

кольорові змішувачі

Вибираючи виразну модель змішувача, наприклад, у незвичайному кольорі, ви не дасте інтер’єру «занудьгувати».

Золотий

Не простий, а золотий змішувач впишеться в гламурно налаштовані інтер’єри на кшталт ар-деко, бароко або «багатої» класики. Добре почувається в компанії з мармуром.

золоті змішувачі

Вибираючи таку помітну деталь, мінімізуйте наявність іншого декору в інтер’єрі, інакше може вийти дуже химерно.

Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам