Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Технологія монолітного будівництва

Технологія монолітного будівництва

Монолітне будівництво – це технологія, яка передбачає будівництво будівель із залізобетону. Сьогодні її застосовують повсюдно, причому не тільки для будівництва котеджів, але і багатоповерхових будинків. Як і будь-яка технологія, монолітне будівництво має свої плюси та мінуси. Технологія монолітного будівництва.

Технологія монолітного будівництва

Переваги технології монолітного будівництва

Однією з головних переваг, яким може похвалитися будівництво монолітних будинків, є висока швидкість будівництва. Побудувати будинок за цією технологією не так швидко, як панельний, але й не так довго, як цегляний. Швидкість будівництва безпосередньо залежить від кількості опалубки, тобто ділянок, на яких йде робота, адже за своєю суттю монолітне малоповерхове будівництво це досить просто:

  • Створюється каркас із арматури.
  • Встановлюється опалубка.
  • Заливається бетон.

Подальші процеси залежать від конкретних умов та проекту. Наприклад, в зимовий час потрібно прогріти бетон, а опалубка для монолітного будівництва може бути частиною стінки.

Також завдяки технології монолітного будівництва в будинку можна створити елементи криволінійних форм, великі прольоти та регулювати висоту стелі у досить широкому діапазоні. Внутрішнє планування теж немає обмежень і можливо практично будь-якої.

Технологія монолітного будівництва

Монолітні будинки дуже міцні та довговічні, відрізняються хорошими показниками тепло- та звукоізоляції. З естетичного погляду вони привабливі через відсутність швів. І за всіх цих переваг вони досить недорогі, особливо враховуючи можливість здешевлення конструкції шляхом зменшення товщини стінок і перекриттів. Крім цього, монолітні будівлі легші за цегляні на 15–20%. Що дозволяє влаштовувати більш легкий, і, відповідно, більш дешевий фундамент.

Недоліки монолітного будівництва

Монолітне будівництво приватних будинків має й недоліки:

  • наш клімат – бетон при застиганні чутливий до перепаду температур та опадів. Тому зведення конструкцій може бути утруднене;
  • не найнижча ціна в сегменті – будинки з піноблоку обійдуться дешевше за монолітні бетонні, але необхідно розуміти, що в даному випадку Ви платите за свій комфорт і довговічність споруди;
  • технічно складні конструктивні рішення будівлі щодо утеплення будинку та вирішення проблем з містками холоду.

Технологія монолітного будівництва

Багато недоліків монолітних будівель нейтралізуються досвідом забудовника. Тому якщо Вам потрібне будівництво будинків під продаж або для житла, звертайтесь до перевіреної часом компанії «Рембуд»! Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам