Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Стильна їдальня: 7 секретів успіху

Стильна їдальня: 7 секретів успіху

За допомогою декількох простих прийомів можна вдихнути нове життя у вашу їдальню і перетворити її на стильний, модний простір. Стильна їдальня: 7 секретів успіху.

Їдальня – серце будинку. Тут ми збираємося всією сім’єю за обіднім столом, приймаємо гостей, радіємо своїми кулінарними здобутками своїх близьких. Але як поєднати практичну функцію кімнати із затишком, індивідуальним дизайном, атмосферою, щоб вона справді могла служити центром будинку? Часто для цього достатньо простих прийомів та рішень. Ми зібрали для вас кілька лайфхаків, які допоможуть надати стильного вигляду та унікальності будь-якої їдальні.

Незвичайний світильник

Стильна їдальня: 7 секретів успіху

Оригінальний світильник або група світильників над обіднім столом – 100% успіху. Він відразу з порога притягатиме до себе погляд і стане головною окрасою обідньої зони. Це може бути класична люстра, одиночний скульптурний світильник чи навіть ціла світлова композиція. Однак вибираючи освітлення для їдальні, звертайте увагу не тільки на незвичайний дизайн, а й на функціональну складову: обідній стіл має бути добре освітлений, а ті, хто сидить – добре бачити один одного, щоб будь-яка трапеза проходила в максимально комфортній атмосфері.

Cтіл на скульптурній основі

Стильна їдальня: 7 секретів успіху

Іноді не обов’язково наголошувати нагорі: можна, навпаки, декоративно посилити нижню частину приміщення, поставивши обідній стіл на ефектній скульптурній основі. У сучасних виробників таких моделей надміру, причому в різних цінових категоріях — від простих ІКЕА до авторських, створених на замовлення майстрами-червонодеревниками.

Різні стільці

Стильна їдальня: 7 секретів успіху

Різні стільці – модний тренд в оформленні сучасної їдальні. Цей прийом дозволяє надати приміщенню динаміку та модний наліт богемності та неформальності. Не бійтеся експериментувати, комбінуйте ікони дизайну з класикою, а нові предмети з вінтажем: чим різними та не схожими один на одного будуть стільці, тим краще! Таке рішення зробить вашу обідню групу справді унікальною та неповторною.

Сервант і тарілки на стіні

Стильна їдальня: 7 секретів успіху

Якщо у вас є фамільні сервізи, колекція кавових чашок, глиняних глечиків або декоративних тарілок, не варто приховувати ваші скарби від очей гостей. Навпаки, виставте свій посуд на загальний огляд на полицях серванту зі скляними дверцятами – і нехай нею всі милуються! Як варіант, можна розвісити тарілки на стіні, створивши ефектну композицію.

Гра з кольором

Гра з кольором

Створити в їдальні атмосферу затишку допоможуть модні теплі природні відтінки. Колір оливи, охра, медово-карамельні, бежеві, землисті. Вони добре поєднуються із натуральним деревом, плетеними елементами, кольоровими склом. Використовувати фарбу можна не тільки для стін, але і для стелі: тренд фарбувати стелю останнім часом все більше набирає обертів.

Яскравий килим

Яскравий килим

Візуально виділити обідню зону допомагає килим. Особливо актуально це рішення для популярних у наш час об’єднаних просторів кухні-їдальні. Де килим служить не тільки для створення затишку, але і для зонування. Це може бути нейтральна модель, що практично зливається зі підлогою, або яскравий східний килим. Все залежить від ваших уподобань, уподобань та стилю, який ви вибрали для вашої квартири.

Живі рослини та квіти

 

Найкраща прикраса їдальні (та й усього будинку) – це, безперечно, живі рослини. Флористичні композиції та квіти у вазах. Вони одночасно прикрашають кімнату і пожвавлюють інтер’єр, приносячи до нього шматочок природи.

Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам