Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
З чого почати ремонт квартири

З чого почати ремонт квартири

Початок ремонту завжди лякає. Особливо якщо немає розуміння, з чого він повинен починатися. З підбору красивих картинок з інтер’єром? З обдзвону майстрів? А може бути з покупки матеріалів? БК Рембуд будує та надає ремонтні послуги. З чого почати ремонт квартири?

Якщо не знаєте, з чого почати ремонт – почніть з планування. Перед початком ремонтних робіт, потрібно чітко розуміти, що ми хочемо побачити в результаті. Тому дуже важливо провести так звану декомпозицію.

Декомпозиція

Для початку потрібно визначиться, який вид ремонту потрібно: комплексний або тільки в одній кімнаті, капітальний або косметичний.

Далі весь процес ремонту ділиться на роботи, які потрібно буде виконати.

Може бути ви хотіли зробити ремонт тільки в санвузлі або ванній? Може планували змінити старі шпалери на інші? А може бути ви купили квартиру без обробки в новобудові і вам належить повністю її переробити?

У будь-якому з цих випадків, розписуємо, які етапи ремонту вам належить пройти.

З чого почати ремонт квартири

Кожен етап ремонту зазвичай складається з двох частин: роботи і матеріали. Такий поділ дозволяє розрахувати, що потрібно купити, хто з майстрів потрібен для виконання робіт і скільки все буде коштувати.

Зовнішній вигляд квартири і план розміщення меблів

Про те, як буде виглядати квартира і як в ній буде розставлена ​​меблі потрібно думати перед початком всіх робіт.

Погодьтеся, прикро, коли ремонт вже зроблений, але раптово ви виявляєте, що зовсім забули про розеткаи біля робочого столу. А як вам ідея шукати розетку за широкою спинкою дивана?

Приємного мало, а про зручність користування побутовими приладами навіть і мови не йде.

Розстановку меблів варто обговорити зі своєю сім’єю. Потрібно згадати і виписати, які звички є у кожного члена сім’ї.

Може бути ви бачили якесь цікаве рішення в квартирі друзів і хочете повторити його в своїй? Чого вам часто не вистачає в побуті? А що завжди викликає незручність?

З чого почати ремонт квартири

Це може стосуватися чого завгодно. Від висоти раковини у ванній до розмірів вашого спального місця.

Може бути, ви давно мріяли замінити розкладний диван на широке ліжко з ортопедичним матрацом. У такому випадку потрібно буде чітко уявляти, що ліжко займе більше місця і від інших меблів, можливо, доведеться відмовитися.

Обов’язково враховуйте особливості вашого життя в квартирі: роботу з дому, наявність домашніх тварин, хобі, колекції. Потрібно розуміти як ви і ваше життя вміститься у вашій квартирі.

Для зручності краще використовувати програми, в яких можна швидко прикинути розташування меблів і навіть зробити спрощену версію 3D. Це дасть хоча б приблизне уявлення про те, як буде виглядати ваша квартира.

Електрика

Найболючіше, з чим стикаються люди в ремонті – це електрика. Залежно від того, де все буде стояти потрібно продумати висновки для розеток і вимикачів.

електрика

Також особливу увагу потрібно приділити плануванню кухні. З виробником кухні краще визначитися до початку ремонту. Тоді вам точно вдасться уникнути подовжувачів, що висять за кухнею, а також супер-довгих шлангів, що йдуть до раковини.

Якщо після всіх описаних дій ремонт все ще здається чимось складним і нереальним, звертайтеся до нас в БК Рембуд.

З нами ремонт пройде швидко і безболісно.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам