Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
З чого почати ремонт квартири в новобудові?

З чого почати ремонт квартири в новобудові?

Після приємної покупки нової квартири слідує відповідальний етап ремонту. З цієї статті ви дізнаєтеся, з чого почати ремонт квартири в новобудові?

Оцінка ситуації

Існує три основні варіанти здачі новобудов:

 • для подальшої вільного планування;
 • з чорновою обробкою;
 • з чистової обробкою.

проект ремонту в новобудові

Квартира під вільне планування – це порожня коробка в монолітному будинку, в яку заведено основні комунікації, але розводка не зробили. Розташування кімнат, розеток та інших елементів житла планує сам власник.

У квартирі з чорновою обробкою підлога вирівняна стяжкою, оштукатурені стіни і стеля, встановлено батареї, розведено водопостачання, виведені кабелі для розеток і освітлювальних приладів, а іноді є встановлена ​​забудовником сантехніка.

Квартира з чистовою обробкою може вважатися повністю готовою – в тому числі сантехніка, виведено освітлення, є електрощиток, але відсутнці меблі. Якщо вибір забудовника влаштовує, можна заїжджати і жити.

З чого почати ремонт квартири в новобудові?

План роботи

Ретельне попереднє планування – запорука того, що роботу не доведеться переробляти заново. Перед початком ремонту подумайте над наступними нюансами вашого майбутнього житла:

 • Планування. Якщо ви хочете знести або поставити перегородки, і це дозволено, почніть ремонт з цього етапу.
 • Розташування меблів. Продумайте, де будуть стояти предмети обстановки – наприклад, розміщення кухонного гарнітура прямо пов’язане з доступом до розеток. Чим ретельніше сплануєте інтер’єр, тим вище рівень комфорту.
 • Освітлення. Визначтеся з типами освітлення і розташуванням освітлювальних приладів. Для них знадобляться виходи електропроводки або розетки.
 • Кліматичні умови. Якщо ви хочете встановити кондиціонер, виходи для нього необхідно буде підготувати на початковому етапі ремонту. Також перевірте, яка система вентиляції є в наявності.

послідовність ремонту нового житла

Черговість етапів ремонту

Дотримання порядку робіт дозволяє уникнути перероблення ремонту. Це дозволить заощадити сили, гроші і час. Так як квартири в новобудовах часто здаються без обробки, наводимо приблизну послідовність робіт в цьому випадку:

 1. установка або знесення перегородок – не забудьте попередньо проконсультуватися про таку можливість;
 2. заміна вхідних дверей;
 3. розміщення електрокабелів – так як проводка розташовується в самих стінах, цей етап краще ретельно спланувати і зробити відразу, щоб потім не довелося руйнувати заново;
 4. прокладка труб водопостачання – до цього моменту у вас повинен бути готовий план розташування сантехніки;
 5. оздоблення стін: грунтовка, штукатурка, шпаклівка – уточніть, які з цих робіт необхідно виконати до бажаної вами чистової обробки стін (шпалер, фарбування, плитки і т.д.);
 6. стяжка підлоги – підлогу заливається тонким шаром бетону з використанням армованої сітки, щоб усунути всі можливі нерівності.

укладання підлоги в новобудові

Тільки після виконання цих етапів можна переходити до чистової обробки квартири.

Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам