Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Яку цеглу вибрати для будівництва?

Яку цеглу вибрати для будівництва?

Всі ми маємо потребу у комфортному та надійному житлі, і для багатьох з нас ним стає приватний будинок. Природно, що від якості матеріалів для зведення залежить дуже багато, від довговічності до естетичної привабливості. Тому ще на етапі планування будівництва вибір будматеріалів критично важливий. Якщо Ви бажаєте звести будову, яка простоїть століття, то перевагу як основний матеріал, зрозуміло, необхідно віддати цеглі. Яку цеглу вибрати для будівництва?

Насамперед, необхідно розділити цеглу в залежності від сировини, яку використовують при її створенні:

  • керамічна;
  • гіперпресована;
  • силікатна;
  • шамотна;
  • клінкерна.

За естетичними якостями поділ відбувається на облицювальний та звичайний. За структурними категоріями поділяється на повнотілий і порожнистий.

Керамічна цегла

Визначити, яка цегла краще для будівництва стін можна спираючись на такі її характеристики, як міцність, термостійкість, звукоізоляція, екологічність, простота укладання. Так як естетичні характеристики в цьому випадку йдуть на другий план, вибір можна зупинити на найпопулярнішому варіанті – керамічну цеглу, створеному з глиняного розчину з добавками. Вона має всі вищеперелічені характеристики.

Яку цеглу вибрати для будівництва?

Гіперпресована цегла

Якщо Ви ставите питанням «яку цеглу вибрати для облицювання фасаду та внутрішнього оформлення стін?», то головними якостями, на які варто звернути увагу будуть цікава фактура, колірне різноманіття та відмінний рівень міцності. У цьому випадку очевидним фаворитом стане гіперпресована цегла. Завдяки його складу з мінералів, подрібнених до фракцій, що не перевищують розміром 3-5 мм, суміш можна додавати пігменти будь-яких кольорів. Також на фінальній стадії обробки він може проходити через процес рустування — надання йому характерних нерівностей, завдяки яким його іноді плутають із штучним каменем

Яку цеглу вибрати для будівництва?

Силікатна цегла

Силікатна цегла (виробляються з кварцового піску і вапна у відсотковому співвідношенні 90 до 10), так само як і гіперпресована поводиться краще при оформленні стін, ніж при спорудженні конструкцій, але все ж таки іноді силікатна цегла застосовується і для будівництва. При цьому він сильніше схильний до впливу зовнішніх факторів. Має низьку вологостійкість, демонструє погану опірність високим температурам. Від тієї ж гіперпресованої цегли його відрізняє те, що вона досить крихка, і не може похвалитися різноманітністю.

Яку цеглу вибрати для будівництва?

Шамотна цегла

Для кладки, печей та камінів підійде цегла з такою особливістю, як жароміцність. Така цегла носить назву шамотної. Виготовляється вона із шамотної глини (близько 70%), що обпалюється до втрати пластичності. З подрібненої глини формується продукт. Саме ця глина робить його стійким до температур до 1700 0С. Хоча цегла з кераміки демонструє вражаючу термостійкість (до 800 0С) димарі і труби все ж таки частіше вважають за краще укладати шамотним, завдяки його якості акумулювати і повільно віддавати тепло.

Шамотна цегла

Клінкерна цегла

Основний матеріал клінкерної цегли – тугоплавка глина із сланцевих порід. Яка завдяки температурі виробництва в 1100 0С стає дуже щільною. Що робить її експлуатаційні показники на порядок вищими, ніж у цегли з кераміки. Клінкерна цегла відмінно підходить для будівництва будівель, що піддається постійним підвищеним навантаженням. Його регулярно пускають у хід для покриття стін цокольних поверхів та віконних та дверних отворів.

клінкерна цегла

Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам