Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Який змішувач краще – одноважільний або двовентельний?

Який змішувач краще – одноважільний або двовентельний?

Сантехнічна мода нічим не відрізняється від загальної: ті ж тенденції повернення до минулого і його переосмислення за принципом «раніше було краще!». Коли у продажу з’явилися перші змішувачі з важільним перемиканням, вони відразу ж стали хітом – в першу чергу, через свою зручність. Однак пізніше вентилі повернулися на прилавки і в модні інтер’єри. Який змішувач краще – одноважільний або двовентельний? Давайте подивимося.

Змішувач з вентилями – плюси і мінуси

Традиційна модель, яка, на наш погляд, дещо передчасно була відкинута прихильниками технопрогресу. Дійсно, на відміну від важеля для включення води потрібно використовувати обидві руки – і це, мабуть, єдиний мінус. А плюси є наступні.

змішувач двовентельний

  • Естетичний зовнішній вигляд – якщо не говорити про недорогих масових моделях, то вентильні змішувачі можуть підходити для різних стилів інтер’єру. Найбільш поширені моделі – бронзові вентилі з керамічними накладками, такі активно використовуються в стилях ретро, ​​модерн, арт-деко, кантрі, прованс, лофт і багатьох інших.
  • Простота ремонту – такі змішувачі розбираються набагато простіше важільних, заміна зношених деталей також більш проста.
  • Більш зручна регуляція температури і напору – важільним змішувачів властиво трохи заїдати і більш різко перемикатися.
  • Довговічність – вентильні змішувачі вважаються більш довговічними, ніж важільні в тому ж ціновому сегменті.
  • Зрозуміло, всі ці достоїнства стосуються дорогих моделей з керамічним вентилем – дешевші моделі з гумовими прокладками вже протягом найближчих п’яти років будуть мати потребу в регулюванні, а то і в ремонті.

Відзначимо, що дорогі двовентильні змішувачі вибирають найчастіше за їх привабливий зовнішній вигляд.

Одноважільний змішувач – переваги і недоліки

Головне достоїнство змішувачів з однією ручкою – зручність включення. Так, подовжені важелі встановлені в лікарнях, зокрема, перед операційними – воду можна включити ліктем (їх так і називають – «ліктьові»). Вони незамінні в майстернях, на кухнях, а також в рукомийниках санвузлів – включаються тильною стороною руки, важіль залишається чистим, руки мити простіше. Що ще хорошого в таких конструкціях?

  • Економлять місце – в порівнянні з вентильними такий змішувач дійсно займає менше простору.
  • Ідеальні для сучасних стилів інтер’єру – наприклад, хайтек немислимий без такого роду вимикачів.
  • Довговічність конструкцій з керамічним картриджем.

До незручностей можна віднести велику кількість підробок та неякісної продукції на ринку – наприклад, вироби з порошкового силуміну.

Який змішувач надійніше – одноважільний або двовентельний?

Обидва типи змішувачів добре показують себе в побуті – при єдиній умові: вони повинні бути від надійних виробників. В однаковій якісному сегменті вентильні, як правило, виявляються дорожчими. Давайте розглянемо дві найбільш популярних сфери застосування.

Кухня

Тут рекомендується ставити змішувач вимикач – під час приготування їжі руки бувають забруднені. Тому необхідність включити воду одним дотиком – одна з насущних. Він займає менше місця – особливо важливо це при невеликих просторах.

Однак, якщо кухня вимагає вентилів – не відмовляйте їй в цьому. Можливо, буде трохи складніше звертатися, але якщо дизайн вимагає – треба підкоритися.

змішувач одноважільний

Змішувач для ванни – одноважільний або двовентельний?

До ванни можна встановити будь-який тип змішувача. Багато хто віддає перевагу дизайнерські двовентильні – так простіше підбирати температуру. До того ж в деяких випадках змішання холодної та гарячої води небажано. Наприклад, якщо температура води регулюється застарілої газовою колонкою, і примішування води з іншої труби може бути чревате перегрівом обладнання.

Що краще – змішувач одноважільний або двовентельний? Відповідь на це питання залежить від функцій, на які в нього будуть покладені, естетичної складової. А також цінової категорії. Зручність використання – основна вимога до техніки, а визначити це може тільки господар. А сантехнічні роботи ви може довірити фахівцям БК Рембуд!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам