Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Який клей краще вибрати для керамограніту?

Який клей краще вибрати для керамограніту?

Керамограніт – популярний матеріал для оздоблення всередині приміщення, а також за його межами. Головною його перевагою є підвищена міцність, однак це ж обумовлює більшу, ніж у кераміки, вагу елементів. При монтажі важливо підібрати такий склад, що клеїть, який забезпечить ідеально рівне і міцне прилягання плитки до поверхні. Який клей краще вибрати для керамограніту? Давайте розберемося.

Особливості матеріалу і його експлуатації

Вибираючи, який плитковий клей потрібен для керамограніта, потрібно розуміти його особливі властивості і відмінності від стандартного кахлю. По суті, це мінеральна основа (кварцовий порошок), спресована під великим тиском. В результаті виходить маса, схожа на камінь, тому і панелі наближені до нього за фізичними властивостями.

Можна відзначити такі властивості:

 • висока міцність в порівнянні з кахлем – більш стійкий до стирання і ударного навантаження;
 • більша вага – кварцовий порошок важче глини, тому і вироби виходять більш важкими;
 • велика товщина панелей – обумовлено особливостями виробництва.

Через ці особливості керамограніт рідко укладають на стіни (в житлових будинках) – в основному, на підлогу. На вулиці його використовують для обробки балконів, терас, ступенів або доріжок на присадибній ділянці.

Який клей краще вибрати для керамограніту?

Так як здатність вбирати у керамограніта нижче (через монолітну структуру), то клей для кахлю не підійде (кераміка, навпаки, добре вбирає склади). Необхідний спеціальний склад, який навіть в таких умовах забезпечить гарне примикання деталей.

Який буває клей

Вибираючи, який клей підходить, щоб клеїти керамограніт, зверніть увагу на кілька моментів. По-перше – умови експлуатації покриття:

 • в приміщеннях з підвищеною вологістю (сауна, ванна, кухня, санвузол);
 • в місцях з високим навантаженням (коридори громадських просторів, складські приміщення);
 • можливий нагрів (тепла підлога);
 • екстремальні температури (при монтажі на вулиці).

Різні умови вимагають різний склад. Універсальні суміші теж існують, проте вони дорогі.

По-друге, різниться форма реалізації. Умовно клеї можна розділити на одно- і двоскладові. Перші готові до застосування відразу, другі необхідно змішати. І ті, і інші, як правило, реалізуються в сухому вигляді і змішуються безпосередньо перед застосуванням (зберігати розведену суміш не варто). В основі – найчастіше високоякісний портландцемент з домішками і пластифікаторами, які і визначають призначення складу.

Нюанси покупки

Вибираючи в магазині, на який клей класти керамограніт, потрібно розуміти: щоб приклеїти плитку, знадобиться досить багато клею. Тому поставтеся уважно до написаного на упаковці.

 • Витрата на квадратний метр – він буде більше, ніж для кераміки, але зіставити між різними марками можна.
 • Призначення – для яких умов експлуатації призначений матеріал.
 • Склад – від використаних добавок залежить термін застигання клею і поведінку покриття при використанні. Для керамограніта час висихання досить велика – в першу чергу, через кількість накладається суміші (склад повинен просохнути рівномірно, а до завершення робіт елементи повинні бути вільно переміщувані).
 • Спосіб застосування – інформація по часу засихання, способі приготування суміші, а також про інструменти (характеристики гребінок та ін.).

клей

Навіть якщо ви непогано розбираєтеся в будівельних сумішах, рекомендуємо звернутися до консультанта – він може розповісти більш докладно про асортимент та новинки.

Відомі виробники

На ринку представлено безліч брендів, які зарекомендували себе як надійні виробники якісних будівельних і сполучних сумішей. Ми вважаємо, що краще купити клей для керамограніту відомої марки, ніж згодом перекладати всю підлогу.

До популярних брендів можна віднести:

 • Litokol;
 • Ceresit;
 • Knauf;
 • Weber Vetonit та інші.

У статті ми розглянули, на який плитковий клей краще клеїти керамограніт. Висновок – віддати перевагу варто спеціалізованим складам. Так як універсальні дорожче коштують і в повній мірі не відповідають усім вимогам. А за послугами ремонтних робіт ви можете звернутись в БК Рембуд. Ми гарантуємо якість на довгі роки.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам