Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Який клей для паркету краще вибрати?

Який клей для паркету краще вибрати?

Паркет – дуже консервативний матеріал, проте технології укладання зробили крок далеко вперед. Сучасні склади для монтажу розрізняються залежно від типу елементів, сорти деревини і призначення приміщення. В такому розмаїтті можна заплутатися, тому в статті ми розповімо вам про те, яким клеєм краще приклеїти паркет. Який клей для паркету краще вибрати?

БК Рембуд – ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги, звертайтесь до нас!

Раніше для підгонки паркету нерідко використовували цвяхи або сподівалися тільки на ідеальну підгонку плашок. При цьому з часом деревина зсихалася, починала скрипіти, з’являлися зазори, куди потрапляла волога – в результаті підлога псувалася. З моменту появи клеючих складів теж досить часто траплялися помилки – плашки могли ні з того, ні з сього почати гнити або жолобитися. Виною тому – неправильно підібраний клей.

Який клей для паркету краще вибрати?

Який він – ідеальний клей для паркету?

Основні вимоги, які висуваються до якісного клею для паркету, – безпекуа для дерева, екологічність і надійне кріплення. Як правило, продукція відомих брендів проходить всі необхідні випробування і має сертифікати відповідності та безпеки.

  • Відсутність значної усадки складу після засихання – в іншому випадку дерев’яна плашка отримує додаткове навантаження на вигин. Згодом це може призвести як мінімум – до скрипу, а в перспективі – до руйнування.
  • Еластичність клею як при нанесенні, так і після застигання. Це необхідно для того, щоб при можливому розширенні або, навпаки, посадці дерев’яних елементів під впливом температури і вологості, вони залишалися на місці.
  • Довгий термін стійкості. Паркет – одне з найбільш «довгограючих» покриттів, тому підлога повинна якомога довше залишатися в цілості.
  • Вміст води в складі клею строго регламентований рецептурою. В іншому випадку можливо розбухання панелей. Ці клеї можна використовувати тільки з водостійкою деревиною.
  • Низька токсичність – так як паркет укладається в приміщеннях, де знаходяться люди, склади не повинні бути шкідливими для органів дихання.

Найголовніше – склад клею повинен повністю підходити для конкретного типу деревини. В іншому випадку паркет швидко прийде в непридатність.

клей для паркету

Види клею для паркету

Існують кілька основних видів клею для паркету – деякі є універсальними, інші ж використовуються в суворо визначених випадках.

  • Дисперсійний – водний розчин смол, є самим екологічним, однак через присутність води може використовуватися тільки для укладання елементів з деревини, стійкою до води – наприклад, модрини.
  • Комбінація синтетичних смол або каучуку в розчиннику – універсальний склад, придатний для всіх типів дерева. Єдиний мінус – неприємний запах при укладанні, однак через деякий час він повністю зникає.
  • Двокомпонентний – в основі присутній поліуретан. Це найміцніший вид клею, однак і найбільш токсичний. Тому його рекомендують використовувати тільки в приміщеннях з великою прохідністю і провітрюванням.
  • Однокомпонентний – полімерний склад, що твердіє під впливом атмосферної вологи. У ньому відсутні шкідливі речовини, він хороший для житлових приміщень. Головний недолік – висока ціна.

Паркет – це красивий і довговічний матеріал для обробки підлоги. Незважаючи на всі складнощі, пов’язані з монтажем і відходом. Він радує око і дарує особливу атмосферу затишку. У статті ми розглянули, який клей для паркету краще вибрати, а покласти паркет вам допоможуть фахівці ремонтних послуг.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам