Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Яка плитка на підлогу у ванній кімнаті краще?

Яка плитка на підлогу у ванній кімнаті краще?

Плитка – один з найпопулярніших способів обробки підлоги у ванній кімнаті. Вона найбільш практична, доступна, довговічна і поєднується з більшістю стилів – тим більше зараз у продажу є елементи, виконані «під дерево». Виробники пропонують таку різноманітність продукції, що вибрати щось одне буває складно. Яка плитка на підлогу у ванній кімнаті краще? Давайте розбиратися разом.

Матеріал

Якщо раніше єдиним варіантом на підлогу у ванну був абстрактний кахель, то тепер є з чого вибрати. Виробники пропонують:

  • кераміку (горезвісний кахель в тому числі);
  • керамограніт;
  • кварцвініл.

Всі три види виробів екологічно чисті, підходять для експлуатації в ванній і санвузлах, зберігають свій початковий вигляд після тривалої експлуатації, під них можна встановлювати підігрів. У чому їх відмінності, крім матеріалу?

Яка плитка на підлогу у ванній кімнаті краще?

Кераміка вважається найбільш недорогим матеріалом, при цьому часто її не рекомендують укладати в місцях з великою прохідністю і навантаженням – для цих цілей рекомендується все ж керамограніт. Однак прохідність ванної кімнати відносно невелика, тому тут вона буде до речі. Можна виграти і в ціні – керамограніт в середньому коштує дорожче керамічної плитки.

Що стосується кварцвініла, то цей матеріал сам по собі вважається інноваційним – по суті, це кварцовий пісок, пов’язаний полімерами. Панелі легкі по вазі, дуже просто монтуються і замінюються штучно при псуванні, середні за ціною.

Так що вирішуючи, яка плитка на підлогу у ванну краще, рекомендуємо звертати увагу на зовнішній вигляд, тактильні властивості.

Форма і колір

Існують кілька основних дизайнерських правил про те, яку плитку класти на підлогу у ванній:

  • вона повинна гармоніювати за стилем і відтінкам з настінним матеріалом – наприклад, якщо там використовуються колірні контрасти, то підлогу теж повинен бути контрастним;
  • плитка на підлозі, як правило, темніша настінної;
  • занадто темний колір підлоги візуально може зменшити приміщення;
  • для невеликих кімнат оптимальні квадратні панелі або 2: 3.

Одним зі спірних питань є розмір. Яку плитку укласти на підлогу у ванній – маленьку або велику? З одного боку, маленький розмір практичніше в укладанні на малих площах – простіше обходити труби, ванну, унітаз (якщо санвузол суміщений). З іншого, він рідко виглядає добре (якщо це не метлах або марокканська кераміка). Тому дизайнери рекомендують звертати увагу на великі плити.

Яка плитка на підлогу у ванній кімнаті краще?

Способи укладання

На жаль, рідко можна похвалитися приміщеннями з ідеально рівними стінами. У цих умовах укладена паралельно стінам плитка видасть недосконалості будівельників найкраще, особливо якщо вона невеликих розмірів. Тому логічним способом укладання є розташування по діагоналі (ромбом), якщо ви вибрали квадратну плитку. Зрозуміло, для прямокутних панелей іншого варіанту, крім паралельного, не передбачено.

Яку б за формою плитку ви не вибрали, важливо підібрати до неї правильну затирку. Вона не має бути декором, тобто, притягувати увагу. Чим її менше видно – тим краще. І мова тут не тільки про її колір, але і про форму панелей. Чим менше у плитки кромка зрізу, тим щільніше лежачою вона буде виглядати.

Деякі моделі (наприклад, під паркет або дошку) мають практично перпендикулярний до підлоги зріз, тому в результаті створюється ефект монолітного покриття.

Незважаючи на все вищесказане, тільки вам вирішувати, яка плитка на підлогу у ванній кімнаті краще. Кожен має своє бачення, і добре, якщо створений дизайн-проект призведе його в гармонію з практичністю і стандартами краси і стилю. Дизайнери допоможуть з візуальною складовою, а  наші фахівці допоможутьз укладанням. БК Рембуд надає будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам