Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Як з’єднати різні матеріали на підлозі

Як з’єднати різні матеріали на підлозі

Як зробити з’єднання двох різних підлогових покриттів естетичним?  Чи можна обійтися без порогу і який поріг вибрати, якщо без нього не обійтися? А може, взагалі не стикувати? Як з’єднати різні матеріали на підлозі?

Правила стикування

Різні матеріали на підлозі стикуються або на межі кімнат, або на відкритому плані для зонування. Плитка з дошкою, керамограніт з паркетом, кварц-вініл з ламінатом – поєднання можуть бути різними, але питання у всіх одне: з’єднувати порогом чи без? Якщо поріг здається вам морально застарілим рішенням, стикування підлоги слід продумати ще до етапу чорнових робіт.

На готовій стяжці перепади можна скорегувати за допомогою фанерного настилу під дерев’яну підлогу і клейового шару під плитку. Але простіше відразу зробити стяжку під покриття. Якщо такої можливості немає, то найпростіший варіант – Т-подібний профіль.

Дизайнери віддають перевагу вузьким металевим профілям. Серед улюблених: латунь і сталь, які виглядають статусно і естетично. Товсті металеві профілі не на користь, але іноді вони необхідні, оскільки деякі породи деревини потребують широкого стику.

Шви між двома матеріалами, які наклеюються на стяжку, можна заповнити як профільним, так і поліуретановим герметиком або спеціальною затіркою. Якщо одне з покриттів «пливе», то стик краще з металевим порогом з прихованим типом кріплення і зазором для природного розширення дерев’яної підлоги.

Комбінована підлога: плитка + ламінат

підлога

Ще один спосіб об’єднати покриття в органічний дует – корковий компенсатор, який дає м’який шов. При бажанні корок можна заховати під тонкий металевий поріг. Аналогом компенсатора може бути рідка пробка, також відома як пробковий герметик, але такий стик буде виглядати не так акуратно. Звертайтесь до наших професіоналів і ми допоможемо вам з ремонтом.

Естетично виглядають дерев’яні пороги в тон паркету та інженерної дошки.

Декоративні рішення

Стикування можна спробувати зробити якомога ніжнішим або навпаки – перетворити в виразний декоративний прийом.

Як з’єднати різні матеріали на підлозі

Головне – не намагатися зробити з’єднання невидимим. Наприклад, вибирайте керамограніт, що імітує натуральне дерево і точно поєднується з ламінатом. Точно не вийде, в результаті вийде прикрий візуальний дисонанс. Раціональний вибір – контрастні матеріали, особливо якщо мова йде про виділення зони в кухні-студії.

Як з’єднати різні матеріали на підлозі

Популярне декоративне рішення: з’єднання дерев’яної підлоги багатогранною плиткою. Цю пару можна поєднувати зі спеціальною затіркою, корковим компенсатором, металевим бордюром або еластичним полімерним порогом. Акуратно на складних фігурних швах буде виглядати герметик під дерево в тон дошки або ламінату.

Ще один нетривіальний спосіб поєднання підлогових покриттів – акцентний бордюр, який контрастує з обома матеріалами.

Стикувати чи ні?

Вирішуючи, як естетично з’єднати плитку і дерев’яну підлогу, необхідно зробити уявний крок назад і запитати себе: чи потрібно з’єднувати?

Дизайнери все частіше віддають перевагу єдиному підлоговому покриттю. Не тільки в кухні-вітальні, а й у всій квартирі. Рішення ефектно виглядає і на великій площі, і в маленькому просторі. Приємний бонус: така підлога візуально збільшує простір.

Як з’єднати різні матеріали на підлозі

Матеріал вибирають самий міцний, який добре живе у вологих приміщеннях і в коридорі, а якщо здається занадто холодним для вітальні і спальні вирішить проблему теплої підлоги або старих добрих килимів – не дарма їх поклали на кам’яній підлозі холодних середньовічних замків. .

З’єднання різних підлогових покриттів – це не тільки естетика, але й безпека. Неякісні стики потенційно  травмують у повсякденному житті, тому до цього питання варто підійти серйозно. І краще всього звернутися до професіоналів. Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам