Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Як виправити помилки у плануванні квартири?

Як виправити помилки у плануванні квартири?

Кожен щасливий господар нової квартири мріє відчувати себе затишно в новому будинку. Але іноді обставини заважають цьому статися. Наприклад, коли забудовник не продумав планування в квартирах. І вирішувати питання тепер потрібно кожному мешканцеві самостійно. Як виправити помилки у плануванні квартири?

Як же правильно спланувати простір в квартирі? Підкажемо в цій статті.

Зонування простору

Квартира умовно ділиться на три функціональні зони:

  1. Гостьова зона. Ця зона доступна для прийому гостей. Тут можна розмістити компанію з кількох чоловік, провести вечерю або чаювання. Тому до цієї частини квартири відносять кухню, вітальню і їдальню;
  2. Приватна зона. Та частина квартири, яка належить тільки проживаючим тут людям. Сюди відносяться: спальня, ванна і дитяча;
  3. Особиста зона. Кімнати для роботи, зберігання речей та інших потреб. Наприклад, кабінет, гардеробна і окремі кімнати (якщо житловий простір дозволяє).

Як виправити помилки у плануванні квартири?

Три правила ідеального планування

З зонами розібралися. Тепер розберемо загальні правила планування простору в квартирі. Їх три:

  1. Раціональність – розподілити площу квартири між зонами так, щоб врахувати спосіб життя і звички проживаючої в квартирі сім’ї;
  2. Функціональність. Це правило має на увазі, що у кожного куточка квартири своє призначення. Наприклад, є місце для відпочинку, для зберігання речей, для розваг. Тут подумайте двічі, щоб вмістити в квартирі необхідні функції, але не перенаситити зайвими;
  3. Зонування. Важливо не тільки розділити квартиру на функціональні зони, але і правильно розмістити їх в квартирі. Біля входу в своєму розпорядженні приймальню зону (коридор, передпокій, хол). Далі – кухня-їдальня, яка зв’яже між собою приватну і гостьову зони. Кімнати, які не потребують присутності гостей (спальні, дитячі) краще розташувати в дальній частині квартири. По-перше, щоб зберегти їх приватність. По-друге, для тиші під час прийому гостей.

кухня

Планування від забудовника: помилки

У наш час забудовники, в гонитві за оригінальністю і “нетиповістю” квартир, допускають помилки в плануваннях. Ось деякі з них:

  • Великий коридор.

Дивне рішення “відривати” площу житлових приміщень в рахунок коридору. Але можна переграти цей факт на свою користь. Наприклад, розділивши площу на два приміщення: гардеробну або комору і коридор. Або візуально, за допомогою матеріалів або меблів відокремити брудну і чисту зони. Так ймовірність перенесення бруду і пилу з вулиці стане значно менше.

  • Зворотня проблема – довгий і вузький коридор.

Тут навпаки краще перенести перегородку і збільшити коридор. Або візуально розширити простір коридору за рахунок покриттів і меблів.

  • Зайві кути.

Як виправити помилки у плануванні квартири?

В такому випадку демонтуємо старі перегородки і монтуємо нові, щоб зробити простір логічніше і правильніше.

Вирішення цих та інших проблем в плануванні квартири не завжди виходить знайти самостійно або за допомогою статей в інтернеті.

Але фахівці БК Рембуд знають, як перетворити недоліки планування особливо і зробити вашу квартиру затишною і функціональною. До того ж, вам не доведеться переживати про реалізацію ідей.

Наша компанія надає будівельні та ремонтні послуги та гарантує якість та надійність.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам