Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Як вибрати стиль інтер’єру: короткий путівник

Як вибрати стиль інтер’єру: короткий путівник

Щоб не загубитися в потоці інформації та зрозуміти, як вибрати стиль інтер’єру собі «вчасно», пропонуємо до вашої уваги цю шпаргалку-путівник: коротко про популярні стилі в інтер’єрі квартири та людей, яким вони підходять. Як вибрати стиль інтер’єру: короткий путівник.

Скандинавський: краса у простоті

Почнемо зі всіма улюбленого скандинавського інтер’єру. Три стовпи стилю: світла кольорова гама, раціональне використання простору та натуральні матеріали. Найулюбленіший – деревина. Максимум повітря та світла, мінімум пилозбірників та темних тонів.

Як вибрати стиль інтер'єру: короткий путівник

Головні плюси: Скандинавський стиль в інтер’єрі заощаджує простір за рахунок грамотної ергономіки та розширює його візуально, завдяки розмаїттю світлих тонів. Так само добре приживається на великому і малому метражі. Може впустити світло і повітря навіть у найтемнішу і найтіснішу квартиру.

Кому підійде: Практичним особам, яким некомфортно серед позолоти, канделябрів та кришталевих люстр. А також чистюлям, які люблять, щоби все лежало на своїх місцях.

Класика та неокласика: на всі часи

Потрібно мати на увазі, що за словосполученням класичний інтер’єр можуть бути різні сенси. Можна апелювати до епохи Відродження, античним скульптурам, колонам і канделябрам, але найчастіше під інтер’єрною класикою розуміється щось звичне: картини на стінах, штори на вікнах, бежева гамма, традиційна композиція, симетрія та прості меблеві форми.

Адже є ще й неокласика! Насправді той самий стиль, але у сучасної інтерпретації. Увібравши все краще від класичного інтер’єру, неокласика зменшує градус помпезності і монументальності: менше палацового, більше практичного. Неокласика в інтер’єрі передбачає поєднання традиційного декору із сучасним.

Як вибрати стиль інтер'єру: короткий путівник

Головні плюси: завжди актуально, перевірено часом.

Кому підійде: Консервативним натурам, переконаним, що мода тимчасова, а стиль вічний. Також безпрограшний варіант для всіх, хто не впевнений у своєму дизайнерському чуття і боїться дати маху, заблукавши у модних течіях.

Хай-тек: нові технології в інтер’єрі

У 80-х роках минулого століття стиль хай-тек в інтер’єрі гордо ніс прапор технологічного прогресу і був на вістрі тенденцій. Він все ще не втрачає популярності, впевнено мімікруючи з трендами та сучасними інженерними рішеннями.

Хай-тек в інтер’єрі – це сучасні матеріали, мінімалізм та функціональність. Цей інтер’єр любить хром, багато хрому, а також скло та синтетичні матеріали. А ось класичним декоративним елементам хай-тек каже “ні”. Якщо картина, то абстрактне мистецтво, якщо рослина — то оранжерея на космічній станції.

Колірна гама максимально нейтральна, але не проти яскравих мазків. Багато металік. Весь упор на різноманітність фактур та освітлення. Жодних люстр, зате багато світлодіодного підсвічування.

інтер'єр у стилі hi-tech

Головний плюс: У цьому інтер’єрі не потрібно ховати техніку, навпаки вона може повністю замінити декор.

Кому підійде: Перфекціоністам, які віддають перевагу романтиці прагматизм, а також любителям гаджетів та наукової фантастики.

Еко: без ГМО

Здавалося б, еко стиль в інтер’єрі повинен бути повною протилежністю хай-теку. Однак у таких різних стилів багато спільного — потяг до раціональності, вільного простору та простої геометрії, а ще вони мають спільну дитину — так звану еко-тек, що поєднує в собі технологічність і любов до екології.

У чистому вигляді еко – це завжди виключно натуральні матеріали та велика кількість живої флори. Лідер еко-інтер’єру – коркове покриття, яке може з’явитися як на стінах, так і на стелі. Серед основних матеріалів також: дерево, скло, природний камінь, папір та бамбук.

еко стиль в інтер'єрі

Головний плюс: Еко-інтер’єр може стати насиченим киснем антистрес-простором серед загазованого міста.

Кому підійде: Любителям природи, які віддають перевагу інтер’єрному аскетизму і тим, хто завжди сортує сміття.

Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам