Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Види міжповерхових перекриттів у будинках та котеджах

Види міжповерхових перекриттів у будинках та котеджах

Будь-який власник хоче отримати на ділянці максимально можливу кількість житлового простору. Тому все частіше у проекти будь-яких будинків почали додавати цокольні поверхи та мансарди. У кожному з таких випадків доведеться зіткнутися із вибором виду міжповерхових перекриттів. Види міжповерхових перекриттів у будинках та котеджах.

Міжповерхові перекриття є аж ніяк не найбюджетнішим елементом всього кошторису, адже на їх купівлю припадає від 7 до 10% всього бюджету. До всіх їх видів пред’являються певні вимоги, і ось основні з них:

 1. Характеристики міцності. Даний параметр означає, що будь-які види матеріалів перекриттів повинні витримувати не тільки власну вагу, але також меблів, обладнання та інших конструкцій, які будуть знаходитися на них.
 2. Жорсткість. Даний фактор тісно пов’язаний із попереднім і багато в чому залежить від товщини перекриття.
 3. Теплоізоляція На початкових етапах будівництва будинку необхідно врахувати, що для кожного поверху необхідний свій рівень теплоізольованості.
 4. Вогнетривкість. Пожежна безпека є однією з найважливіших вимог до будь-якої будови, а отже всі перекриття повинні мати захист від пошкодження вогнем на тривалий термін.
 5. Звукоізоляція. Необхідно щоб перекриття мало хорошу звукоізоляцію, і не було чути, що відбувається на інших поверхах.

Види міжповерхових перекриттів у будинках та котеджах

Плити перекриття. Види та розмір

Усі види перекриттів поділяються на:

 • Горищні
 • Підвальні
 • Міжповерхові

Вимоги до перекриття відрізняються залежно від їх виду.

Логічно, що першими будуть встановлені саме перекриття для підвалу (або цокольного поверху), тому якщо він не буде опалювальним, потрібно зробити хорошу теплоізоляцію, а якщо там будуть розміщені обладнання або майстерня необхідно передбачити шумоізоляцію.

У міжповерхових перекриттях велику роль відіграє не тільки міцність і жорсткість, а й хороша звукоізоляція, дуже часто кімната батьків або гостей знаходиться на першому поверсі, а дитячі на другому, через що батьки часом чують все, що відбувається нагорі.

До горищних видів перекриттів вимоги менш високі, тому тут найважливішим буде рівень теплоізоляції. Тому можна буде вибрати найбільш підходяще перекриття.

Також всі види перекриттів діляться на підвиди, залежно від вибору матеріалу. На сьогодні найбільш поширеними вважаються такі:

Види міжповерхових перекриттів у будинках та котеджах

Бетонні перекриття (збірні плити).

Найбільш популярний вид, який заслужив широку популярність завдяки низькій вартості та високій швидкості монтажу. До їх переваг можна віднести:

 • порівняно низька вартість
 • швидкість монтажу (що дуже важливо, якщо термін будівництва будинку підтискають).
 • міцність та довговічність
 • хороша тепло-звукоізоляція за рахунок порожнеч у плитах
 • надійність

Залізобетонні перекриття (монолітні).

У сучасному будівництві цей вид також використовується нерідко, оскільки має всі необхідні властивості, безпечний і здатний витримувати велике навантаження, що є серйозною перевагою. Також до переваг можна віднести:

 • високий термін експлуатації
 • товщина менша, ніж у готових варіантів
 • вогнетривкість
 • високі несучі можливості
 • перекриття може бути залито будь-якої форми та розміру
 • відсутність швів та різних переходів
 • застосовуються також на будинках з великими прольотами і будинками з несучими колонами

БК Рембуд виконує монтаж перекриттів будь-якої складності, при зведенні приватного будинку відповідно до всіх норм і стандартів якості.

Ми пропонуємо Вам свої послуги з будівництва будинків у місті Києві.

Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам