Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Вибір фундаменту під каркасний будинок

Вибір фундаменту під каркасний будинок

Вибір фундаменту під каркасний будинок. Фундамент будь-якого каркасного будинку враховує фактори навколишнього середовища регіону обраного місця будівництва, типу грунту на території забудови, рівня підземних вод. Стрічковий фундамент вважається дорогим і підходить для грунту з високим ступенем пучинності, схильного до руху і осіданням. Фундамент плити застосовують на заболоченій землі і торфовищ. Такий фундамент називається «плаваючим» через його здатності переміщатися разом з верхнім шаром вологих грунтів. Фундамент палі може витримати тиск багатоповерхового будинку на проблемному грунті, але виключає наявність підвального приміщення. Його можна зводити на слабкому і занадто щільному грунті, при високому рівні грунтових вод. Стовпчастий фундамент, якщо вибирати за рівнем ефективності і матеріальної доступності, враховує ці два чинники. Він підходить під каркасний будинок з пучинистих грунтом, для місць з високим рівнем підземних вод, піщаної і глинистої грунту. Стовпчастий фундамент є простим і бюджетним.

Тип-1: Стрічковий фундамент.

Поширеним видом є стрічковий фундамент під каркасний будинок. Технологія такого зведення проста, вона не потребує додаткової техніки. Залежно від ступеня заглиблення використовують мілкозаглиблений стрічковий фундамент. Його глибина не перевищує 70 см і розташовується над зоною промерзання грунту. Так само використовується заглиблений стрічковий фундамент. Використовується, якщо в будинку буде підвал, його глибина залягання доходить до 1,2 метра. Зведення стрічкового фундаменту в основному монолітний, коли заливають опалубку, а також збірним, коли купують готові штучні бетонні блоки. Монолітна бетонна підстава більш надійне, його конструкція не має небезпечних швів. Така підстава не вимагає спеціальної техніки для установки, однак встановлюється довше в порівнянні зі збірним фундаментом. При виборі спеціалістів – звертайтесь до професіоналів.

Вибір фундаменту під каркасний будинок

Тіп№2: Плитковий фундамент.

Фундамент плити в каркасному будинку, один з популярних видів укладання. Недоліком цього виду вважають високу вартість, проте міцність і довговічність підстави дозволяють не помічати цього мінуса. Підстава плити фундаменту може бути зібрано з залізобетонних плит або самостійно залито. Етапи роботи пристрою плитного фундаменту схожі з установкою стрічкового фундаменту, але бетон заливають на всю опорну площу будови.

Плитковий фундамент.

Тип №3. Пальово-гвинтовий фундамент.

Фундамент палі підстави каркасного будинку є сучасним. При влаштуванні пальового фундаменту використовують різні види паль, а саме залізобетонні, буронабивні, металеві. Будова пальового фундаменту проводять по проектному вирішенню, яке стверджують після повного дослідження грунту. Палі проходять випробування і тільки після цього можуть застосовуватися в процесі зведення пальового фундаменту. Якщо фундамент палі має наземний ростверк, по контуру майбутньої будівлі копаємо траншею і в ній робимо розмітку для паль. Місця розташування паль проводимо в повній відповідності з проектом. Вгвинчування паль починаємо з кутів фундаменту. Їх можуть закручувати вручну кілька людей за допомогою важелів. Після вкручування паль в її стовбур заливаємо розчин бетону. Це роблять для підвищення антикорозійних властивостей металу всередині стовбура і збільшення несучих здібностей. Розчин бетону ллємо шарами по 20 см і ущільнюємо.

Пальово-гвинтовий фундамент

Тип №4. Стовпчастий фундамент.

Така технологія включає зведення опорних стовпів, які можуть стояти вільно або з’єднуватися ростверком. З ростверком конструкція виходить надійніше і міцніше. Стовп встановлюється під кожним рогом будинку і в місцях перетину стін. Стовпи з круглим поперечним перерізом користуються популярністю, так як свердловини під них можна бурити ручним буром. Для виготовлення стовпів використовують цеглу, бетон, бетонні блоки. Найбільш надійними і міцними вважаються залізобетонні блоки.

Стовпчастий фундамент

Будівельна компанія «Рембуд» надає якісні та професійні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам