Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Утеплення каркасного будинку

Утеплення каркасного будинку

Утеплення каркасного будинку – дуже важливий етап його будівництва. Правильно вибрати утеплювач – значить забезпечити комфортне проживання в будинку в холодну пору року. Завдяки появі великої кількості теплоізоляційних матеріалів, каркасні будинки придбали свою високу популярність.

Як вибирати утеплювач

При виборі утеплювача варто звернути увагу не тільки на теплоізоляційні властивості матеріалу, а й на наступні його характеристики:

  • стійкість до вологи, грибку і цвілі
  • пожежостійкість
  • показники шумоізоляції

Мінеральна вата

Цей теплоізоляційний матеріал нерідко застосовується як утеплювач каркасних будинків. Мінеральна вата володіє дуже хорошими теплоізоляційними властивостями і відмінно забезпечує звукоізоляцію. Крім того, це матеріал низького ступеня горючості.

Утеплення каркасного будинку

Однак є у даного матеріалу і істотний недолік: мінеральна вата вбирає вологу, в зв’язку з чим для утеплення заміського будинку може застосовуватися тільки з додатковою гідроізоляцією. Термін експлуатації цього матеріалу не дуже великий.

Базальтова вата

Це більш досконалий матеріал. Базальтова вата володіє прекрасними властивостями тепло- і шумоізоляції. Матеріал негорючий і пожежобезпечний, стійкий до вологи і до поразки грибком і цвіллю. Завдяки цьому базальтовий утеплювач можна застосовувати не тільки для заміських котеджів, але і для каркасних лазень. Термін експлуатації даного матеріалу досить тривалий (30 – 40 років).

Пінопласт

Пінопласт вже досить давно почали використовувати для утеплення стін заміських будинків. Матеріал не вбирає вологу, що позбавляє від необхідності забезпечувати додаткову гідроізоляцію; монтувати його зручно.

Пінопласт

Однак недоліки цього матеріалу досить істотні і повністю нівелюють його гідності. По-перше, він неміцний, і його шумоізоляційні властивості залишають бажати кращого. По-друге, дуже висока ступінь горючості цього матеріалу. В даний час пінопласт частіше застосовують для нежитлових приміщень. Утеплення каркасного будинку пінопластом виконувати небажано.

 Пінополіуретан

Пінополіуретан вважається одним з кращих сучасних матеріалів для утеплення каркасних будинків. Він здатний забезпечувати хорошу теплоізоляцію в широкому діапазоні температур, негорючий і має гарні водовідштовхувальними властивостями.

Переваги пінополіуретану полягають у швидкості нанесення матеріалу і в його хороших теплоізоляційних властивостях. Однак утеплення каркасного будинку пінополіуретаном обійдеться дорожче, ніж з використанням більшості інших матеріалів.

Ізоплат

Вітрозахисна плита ІЗОПЛАТ останнім часом завоювала високу популярність як надійний, ефективний і якісний матеріал для додаткового утеплення і шумоізоляції каркасного будинку.

ізоплат

Це деревно-волокниста плита (ДВП), що містить парафінове просочення: 97% деревного волокна хвойних порід і 3% парафіну. Застосовується для зовнішньої обробки стін і дахів каркасного будинку як вітрозахисний і теплоізолюючий засіб. Плита ІЗОПЛАТ – це матеріал, здатний забезпечити дуже хорошу термо- і шумоізоляцію. Акумулюючи тепло, ІЗОПЛАТ сприяє підтримці постійної температури всередині будівлі. Крім того, перевагою цього матеріалу є здатність пропускати пар. Це означає, що стіни, оброблені ІЗОПЛАТом, будуть «дихати».

БК Рембуд надає будівельні та ремонтні послуги. Утеплення будинку ви можете довірити нашим професіоналам.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам