Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
У чому відмінність чистової й чорнової обробки?

У чому відмінність чистової й чорнової обробки?

Складно вибрати квартиру, коли не знаєш в чому різниця чорнової і чистової обробки. Що потрібно робити після покупки того чи іншого варіанту? У чому відмінність чистової й чорнової обробки? Спробуємо розібратися.

Квартира з чорновою обробкою від забудовника

Чорнова обробка позначає мінімальний обсяг робіт: проведення комунікацій, вирівнювання поверхонь, встановлені вікна, роботи з проведення електрики і опалення. Якщо обираєте такий варіант квартири, проживати в ній відразу після покупки не вийде. Зате є час, щоб зібрати потрібну суму для завершення ремонту.

Які плюси в покупці квартири з чорновою обробкою?

Оцінити якість чорнової обробки простіше, коли вона не прихована під покриттям для підлоги, шпалерами, плиткою і фарбою.

Якщо чорнова обробка від забудовника виконана якісно, ​​ви легко зможете продовжити оформлення квартири самостійно. Найскладніші і вимагають професійного підходу роботи вже виконані.

Підбір матеріалів для чистової обробки в ваших руках. Те, як буде виглядати ваша квартира після закінчення ремонту залежить тільки від вас. Можна підібрати на свій смак.

У чому відмінність чистової й чорнової обробки?

Мінуси квартир з чорновою обробкою

Відстрочений переїзд. Доведеться шукати тимчасове житло, поки ремонт не буде закінчено.

Не завжди чорнова обробка виконана якісно. Можливо доведеться витратитися не тільки на подальшу обробку, але і на те, щоб виправити всі недоліки обробки від забудовника.

Квартира з чистовою обробкою від забудовника

Така квартира вже готова до проживання. Вам залишається тільки перевезти свої меблі і можна кликати гостей на новосілля. Пол вже покладений, стіни пофарбовані або обклеєні шпалерами, встановлені міжкімнатні двері, сантехніка встановлена, як і розетки і вимикачі.

Плюси покупки квартири з чистової обробкою

Все вже готово. Не потрібно шукати підрядника для ремонту або робити його самостійно. Хороший варіант якщо переїхати для студентів з інших міст, наприклад. Коли переїхати потрібно відразу.

Якщо ремонт від забудовника не влаштовує, його завжди можна переробити. Жити в квартирі з чистової обробкою вже можна, тому збирати на якісний ремонт набагато простіше.

Такий варіант покупки квартири в новобудові обійдеться дешевше, ніж квартира з чорновою обробкою + подальший ремонт.

Мінуси квартир з чистової обробкою

Всі косяки чорнової обробки заховані. Якщо за шпалерами піде тріщина від усадки будинку, ви можете її навіть не помітити.

Якість чистової обробки часто кульгає. Не дивуйтеся, якщо одного разу на вас щось впаде. Цей етап ремонту відбувається дуже швидко і витрачатися на якісні роботи і матеріали забудовники часто не хочуть.

Чистова обробка від забудовника не всім до смаку. Можна навіть сказати, що вона нікому не подобається. Ви не вибирали цю плитку у ванній, і колір фарби у вітальні теж. Але з цим доведеться жити, поки не зважитеся на ремонт квартири.

чистова обробка

Але не впадайте у відчай. Обидва варіанти мають право на існування. А якісний ремонт, який буде радувати вас довгі роки, допоможе реалізувати БК Рембуд. Ми готові почати роботи з будь-якого етапу. Причому ваша участь зводиться до вибору готового стилю інтер’єру. Всі інші турботи ми беремо на себе. Ніякої головного болю і витрачених в порожню грошей і часу.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам