Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Трендові покриття для підлоги

Трендові покриття для підлоги

Ми можемо бути імпульсивними та мінливими у питаннях декору, текстилю, навіть кольору стін, але від підлоги ми хочемо сталості. Нікому не прийде в голову змінювати підлогове покриття щосезону, може тому тренди в цій галузі відрізняються дивовижною стабільністю. Ми зібрали ТОП-5 актуальних покриттів для підлоги, які ще не скоро вийдуть з моди.Трендові покриття для підлоги.

Вічна «ялинка»

Легендарний паркет «ялинка», затребуваний у сучасних інтер’єрах, знайомий нам ще по радянських квартирах, а, якщо копнути глибше, ми виявимо, що його історія почалася ще в середньовічних замках. Можна сказати, що укладання «ялинкою» з’явилося тоді, коли і сам паркет. Ось це дійсно довгограючий тренд!

Сьогодні актуальним є як французький шеврон, так і традиційний початковий спосіб укладання, яким прийнято назвати англійською або угорською «ялинкою».

Трендові покриття для підлоги

Але навіть це класичне покриття для підлоги готове змінюватися і адаптуватися до сучасних тенденцій. Тим, хто не далекий від експериментів, дизайнери пропонують пограти з традиційним малюнком. Комбінуючи різні породи дерева або використовуючи планки нестандартного розміру.

Урбаністичний бетон

Керамограніт з імітацією бетону викликає урбаністичні асоціації з промисловими приміщеннями та добре приживається у сучасних мінімалістичних інтер’єрах.

Аскетична фактура бетону проникла в житлові інтер’єри за часів гострої популярності стилю лофт. І якщо сам лофт вийшов із моди разом зі своїми «трубопровідними» світильниками та індустріальною брутальністю, то бетон затримався.

Трендові покриття для підлоги

керамограніт

“Дерев’яний” керамограніт

Цей матеріал поєднує в собі естетичні переваги візуально теплої деревини та суперсили керамограніту. Який не боїться ударів, міграції меблів, вологи, плям, кислотовмісних та лужних засобів. Крім того, дерев’яний керамограніт, на відміну від полірованого, не буде слизьким.

керамограніт під дерево

Довгограючий терраццо

Схоже, цей тренд із нами надовго. Повернувшись у моду, цей привіт з 70-х спочатку багатьом навів спогади про громадські будівлі часів СРСР. Де можна було зустріти плитку або наливну підлогу з вкрапленнями мармурової або гранітної крихти.

тераццо

Старе дерево

Інтер’єри з таким покриттям підлоги здаються дуже теплими, обжитими. Відчуття має бути таке, ніби підлога пам’ятає кілька поколінь мешканців.

Трендові покриття для підлоги

Ефект старого дерева добре виглядає навіть на імітації дерев’яної підлоги. Стовідсоткова вологостійкість робить її гідним кандидатом для обробки мокрих зон. А максимальний клас зносостійкості дозволяє кварц-вінілу впоратися з будь-якою прохідністю та прижитися у передпокої.

Щоб під вашими ногами були не лише тренди, а й якість, вибирайте перевірених професіоналів. Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам