Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Трендові кольори в інтер’єрі

Трендові кольори в інтер’єрі

Нове житло – для багатьох початок нового життя. Час, коли хочеться щось міняти. Більшість сідає писати списки з цілями і завданнями щодо розвитку себе. А хтось (такі як ми – божевільні на ремонті), планують зміни в своєму інтер’єрі. Ми вирішили підкинути вам натхнення і розповісти про трендові кольори в інтер’єрі. БК Рембуд надає якісні будівельні та ремонтні послуги, звертайтесь до нас! Трендові кольори в інтер’єрі.

Dusky Orchid

Трендові кольори в інтер'єрі

Карантин і вся суєта в світі навчила нас приділяти більше уваги своїй хаті і комфорту в ньому. Це проявляється і у виборі кольору. Відтінок Dusky Orchid випромінює комфорт і спокій.

Frosty Green

Трендові кольори в інтер'єрі

Екологія, здоровий спосіб життя, турбота про природу … Все це, на щастя, не втрачає своїх позицій в 2021 році. Люди прагнуть до здорового тіла та дому. Тому зеленню відтінки в інтер’єрі зараз як ніколи до речі.

Palace Blue

Трендові кольори в інтер'єрі

Цей відтінок так і підштовхує до сміливих рішень. Не тільки в інтер’єрі, але і в житті. Чому б не оформити з його допомогою своє робоче місце або навіть цілий кабінет? А кухня в цьому відтінку надихне на нові кулінарні експерименти.

Langoustino

колір

Відтінок для тих, хто сумує за сонечку і стиглим персикам. М’який і теплий – він підійде для оформлення дитячої або спальні. А в поєднанні з речами ручної роботи і деревом занурить вас в спогади про літо в селі.

Easter Egg

колір стін

Пастельні кольори в цілому зараз в тренді. А цей відтінок надає спокою, якого зараз так не вистачає. Нагадує чисте небо і освіжаюче морозиво в літню спеку. А ще надихає на творчість і надає грайливого настрою вашого інтер’єру.

Навіть якщо фарбувати стіни в трендові відтінки вам не хочеться, завжди можна підібрати аксесуари, посуд, меблі і текстиль, щоб урізноманітнити інтер’єр. Пробуйте, приміряйте, творите.

А БК Рембуд допоможе створити основу для вашої творчості – стильний і якісний ремонт-швидко та якісно. Ми врахували відразу все: від матеріалів до прибирання після ремонту.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам