Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
ТОП-10 невдалих рішень під час ремонту

ТОП-10 невдалих рішень під час ремонту

Тиснуть на голову стелі, стіни, зарослі проводами, замуровані труби, брехливі дзеркала та інші невдалі рішення, які можуть стати ложкою дьогтю у вашій зоні комфорту. ТОП-10 невдалих рішень під час ремонту.

Відмовитися від додаткових систем зберігання

Щоб органічно вписати в інтер’єр всі системи зберігання, подумайте про них заздалегідь. Якщо місця мало, задійте кути, дверні прорізи, вибирайте меблеві рішення з додатковим функціоналом. Якщо хочеться мінімалізму, допоможуть приховані системи зберігання, замасковані під обробку стін.

ТОП-10 невдалих рішень під час ремонту

Пожертвувати висотою стелі заради світильників

Деякі вбудовані світильники можуть заглиблюватися в стелю навіть на 10 сантиметрів, тобто конструкція натяжної стелі опуститься і висота приміщення знизиться. Якщо стеля середньостатистична, втрата буде відчутна. Для невисоких стель краще підійдуть накладні та трекові моделі світильників.

Обійтися двома розетками на кухні

Двох розеток на кухні може вистачити аскетам технократичного світу, але людина, щодня користується побутовою технікою, швидко відчує на собі недоліки мінімалістичної побутової схеми.

Кількість і розташування розеток продумується ще на етапі проектування інтер’єру не тільки на кухні, а у всіх кімнатах. Подовжувачі – аксесуари неестетичні і небезпечні, краще – зайві розетки.

ТОП-10 невдалих рішень під час ремонту

Не подбати про проводку

Сучасні квартири щільно начинені технікою і поки ще не вся вона бездротова. Щоб дроти не повзали по підлозі, не звисали зі стін, як ліани в джунглях, щоб їх не гризла кішка, щоб на них не спотикалися ваші домашні, їх можна заховати в штроби, пророблені в стіні, або приховати в кабель-каналах.

Відмовитися від підсвічування дзеркала в передпокої

Одного стельового світильника в передпокої, як правило, недостатньо.

Вибирайте матові лампочки для підсвічування дзеркала, вони розсіюють світло, роблячи освітлення рівним і м’яким, що йде на користь відображенню.

підсвічування дзеркала

Не передбачити прохідний вимикач

Такий вимикач дає можливість управляти джерелом світла з різних точок квартири, його теж рекомендується встановити в передпокої. Уявіть поширену ситуацію: ви взули, але не вимкнули в вітальні світло, ось тут-то стане в нагоді прохідний вимикач, завдяки якому не доведеться повертатися в кімнату.

Не продумати доступ до комунікацій в санвузлі

Іноді під час ремонту труб в санвузлі залишають незручний доступ. І це добре, якщо їх взагалі не замурують намертво. Таке рішення може бути чревате сумними наслідками: якщо знадобиться відремонтувати або демонтувати трубу, доведеться сколювати плитку і дробити гіпсокартон.

Не врахувати, як будуть відкриватися шафи

У грамотному проекті інтер’єру обов’язково враховується відкривання міжкімнатних дверей, шаф, шафок і висувних ящиків.

Пересвітити кімнату

Зазвичай таке трапляється, якщо ремонту не передує дизайн проект. Поширений сюжет: єдине джерело стельового освітлення у вітальні – традиційна люстра з десятком ріжків. Таке освітлення вийде надмірно яскравим і незатишним.

Пересвітити кімнату

У приміщенні повинно бути кілька світлових сценаріїв з різним настроєм і функцією. Але і тут не варто старатися.

І наостанок найочевидніша рекомендація: є речі, на яких під час ремонту не можна економити. Це час, матеріали, професіоналізм бригади і робота дизайнера

Звертайтесь у будівельну компанію Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам