Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Теплоізоляція лазні

Теплоізоляція лазні

Лазня – це не звичайний будинок. У лазні зовсім інші показники температури та вологості. У лазні має бути набагато тепліше, ніж у звичайному будинку. Якщо лазня буде недостатньо теплоізольована, то частина тепла йтиме у навколишнє середовище, що призводить до тепловтрат. Щоб прогріти лазню, потрібно витрачати енергію або паливо, тож з недостатньо теплоізольованою лазнею витрати на прогрів будуть завищені.Теплоізоляція лазні.

У лазні часто немає вікон, або вони дуже маленькі, тому тепловтрати через вікна будуть мінімальними. Тепло йде через підлогу, стіни та стелю та двері, так що перед будівництвом потрібно подумати щодо їх утеплення. Серед величезного вибору, можна придбати якісні двері для сауни та лазні. При утепленні лазні можна використовувати всі види утеплювача, крім хімічних. Так як у лазні дуже спекотно, хімічні утеплювачі можуть випаруватися, а хімічні пари дуже небезпечні для життя. Краще використовувати безпечні та екологічні утеплювачі.

Теплоізоляція лазні

Почнемо із підлоги.

Тут все не так складно, як здавалося. Після закладки фундаменту, перш ніж приступати до стін, потрібно утеплити підлогу за допомогою мінеральних матів, також можна використовувати керамзит та шлак. Варто пам’ятати про вентиляцію, яка дозволить позбутися зайвої вологи. Також слід переконатися, що статеві балки були сухими.

Стіни

Після будівництва та теплоізоляції фундаменту можна починати будувати стіни. Після будівництва їх необхідно утеплити. Для їх утеплення найкращим утеплювачем стане фольга. Фольга чудово справляється зі своїми завданнями, зберігаючи тепло усередині лазні. Для економії можна використати крафт-папір у кімнаті відпочинку, в якій не потрібна сильна теплоізоляція.

Стеля лазні

Стеля лазні сильно піддається дії вологи, і утеплювач не повинен псуватися від води. Так як тепле повітря піднімається, воно може йти через щілини, віддаючи тепло надвір. Стеля – це найголовніше джерело тепловтрат. Для утеплення стелі можна використовувати суміш із глини та тирси. Така суміш не боїться води і добре зберігає тепло. Крім суміші з глини та тирси можна використовувати й інші утеплювачі, головне, щоб вони не псувалися від води.

Теплоізоляція лазні

У лазні зазвичай немає великих вікон, але бувають винятки. Через велике вікно може йти більше тепла. Віконний проріз повинен закривати всі щілини, а скло має бути зроблене ідеально під проріз. Якщо вікно не матиме щілин, то й тепловтрат не буде. Звичайно, краще використовувати потрійне скло, але воно буває дуже дорогим. А ось утеплити віконний отвір не важко. У лазні обов’язково має бути присутня кватирка, і вона має бути якісною. Гумові ущільнювачі повинні щільно прилягати до скла та дверцят, щоб зберегти тепло.

Хороша теплоізоляція допоможе заощадити не лише гроші на паливо чи електрику, а й час, за який лазня протопиться.

Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам