Якісний ремонт, який планується від і до. І справа навіть не в дизайнерському проекті, а в послідовності дій. Уявіть, що ви вже придбали матеріали, необхідний демонтаж зроблено. Що робити спочатку – стелю або стіни? Або підлога взагалі? Раніше відповідь була однозначною: робота ведеться зверху вниз. Тепер, при наявності різних оздоблювальних матеріалів, можливі варіанти. Давайте подивимося, як практичніше будувати послідовність робіт. Зверніться до будівельної компанії Рембуд, ми надаємо послуги з ремонту та будівництва.
Будь -який будівельник підтвердить вам, що за всіма правилами ремонт проводиться, починаючи зі стелі, потім стін і, нарешті, – підлоги. Мається на увазі, що фрагменти штукатурки можуть пошкодити нове підлогове покриття, а пил осяде на стінах під час роботи зі стелею. Яка робота має на увазі це?
Тепер поговоримо про різні нестандартні покриття – точніше, сучасні, які все частіше використовуються в дизайнерському ремонті. це:
Найчастіше питання виникають щодо натяжних стель. Справа в тому, що їх можна монтувати, а які неможливо відремонтувати, тобто стіни та підлога залишаються неушкодженими: частина стіни просто виходить за край поверхні разом із шпалерами. Чи означає це, що під час ремонту необхідно спочатку поклеїти шпалери? Майстри мають різні думки з цього приводу.
Стіни – другі. Це основний постулат, заснований на постійній появі пилу під час монтажу. Навіть якщо ви покладете просту однорівневу натяжну тканину, у будь-якому випадку необхідно просвердлити стіни під кріплення, а це пил. З навісними конструкціями це також актуально: якщо мається на увазі кріплення не тільки до стін, але і до стелі.
Стіни – перші. Рідкісний випадок, коли поверхню чи пензлик легше пропилососити, ніж приховати кордони. Виникає під час монтажу багаторівневих конструкцій – до коробок з гіпсокартону складно підібрати плінтус, тому стик може бути відкритим. Якщо у вас є тканинні шпалери, має сенс довести їх до верху, а зверху вже встановити коробку. Така ж історія з штукатуркою та рідкими шпалерами. Але все ж краще спочатку зробити стелю.
Якщо у вашому інтер’єрі маються на увазі натяжні покриття та для стін, їх повинен встановити майстер у порядку, який означає конструкція.
Дійсно, це питання виникає, коли ви плануєте зробити щось значне з підлогою – наприклад, оновити стяжку. Розмішування і заливка бетону поверх керамзиту – справа пильна. І, в деяких випадках – наприклад, при ремонті старого фонду – після демонтажу підлоги не завжди можна просто поставити драбину – нікуди, і підлога заважатиме.
Що робити в цьому випадку? Приблизна процедура така:
Таким чином, усі чорнові роботи виконуються в першу чергу, а декоративна обробка наноситься по порядку зверху вниз.
Головне в будь -якій послідовності ремонтів – ретельне знепилювання поверхонь. Чим більший ремонт, тим серйозніші засоби погодяться. Наприклад, при капітальному демонтажі не обійтися без будівельного пилососа, а якщо ви зробите легку «косметику» звичайної побутової, щіток і відер з ганчіркою.
Ми розповіли вам про різні варіанти послідовності ремонтів, зокрема, що робити далі – стелю або стіни. Незважаючи на те, що існує якась традиційна послідовність, завжди слід враховувати характеристики використовуваних матеріалів та масштаби ремонту. Наші фахівці проконсультують Вас щодо більш сприятливої процедури та нададуть усі послуги з ремонту.