Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Що спочатку робити – стелю або стіни?

Що спочатку робити – стелю або стіни?

Якісний ремонт, який планується від і до. І справа навіть не в дизайнерському проекті, а в послідовності дій. Уявіть, що ви вже придбали матеріали, необхідний демонтаж зроблено. Що робити спочатку – стелю або стіни? Або підлога взагалі? Раніше відповідь була однозначною: робота ведеться зверху вниз. Тепер, при наявності різних оздоблювальних матеріалів, можливі варіанти. Давайте подивимося, як практичніше будувати послідовність робіт. Зверніться до будівельної компанії Рембуд, ми надаємо послуги з ремонту та будівництва.

Що найперше – стеля чи стіни – зі звичайним ремонтом?

Будь -який будівельник підтвердить вам, що за всіма правилами ремонт проводиться, починаючи зі стелі, потім стін і, нарешті, – підлоги. Мається на увазі, що фрагменти штукатурки можуть пошкодити нове підлогове покриття, а пил осяде на стінах під час роботи зі стелею. Яка робота має на увазі це?

  1. Демонтаж старих покриттів – зняття шпалер, старих стельових покриттів.
  2. Поверхневе очищення – це пильна робота.
  3. Якщо необхідно вирівнювання, спочатку вирівняйте стелю, потім стіни.
  4. Фарбування стелі.
  5. Наклеювання шпалер або нанесення штукатурки, фарбування стін.

ремонт

 

Нестандартні покриття: перша стеля чи стіни?

Тепер поговоримо про різні нестандартні покриття – точніше, сучасні, які все частіше використовуються в дизайнерському ремонті. це:

  • тканинні шпалери;
  • облицювальні панелі – з каменю, дерева, МДФ, ПВХ;
  • натяжні та підвісні конструкції – для стелі та стін;
  • кесони – дерев’яні, з поліуретану;
  • фальш -балки та багато іншого.

Найчастіше питання виникають щодо натяжних стель. Справа в тому, що їх можна монтувати, а які неможливо відремонтувати, тобто стіни та підлога залишаються неушкодженими: частина стіни просто виходить за край поверхні разом із шпалерами. Чи означає це, що під час ремонту необхідно спочатку поклеїти шпалери? Майстри мають різні думки з цього приводу.

Стіни – другі. Це основний постулат, заснований на постійній появі пилу під час монтажу. Навіть якщо ви покладете просту однорівневу натяжну тканину, у будь-якому випадку необхідно просвердлити стіни під кріплення, а це пил. З навісними конструкціями це також актуально: якщо мається на увазі кріплення не тільки до стін, але і до стелі.

Стіни – перші. Рідкісний випадок, коли поверхню чи пензлик легше пропилососити, ніж приховати кордони. Виникає під час монтажу багаторівневих конструкцій – до коробок з гіпсокартону складно підібрати плінтус, тому стик може бути відкритим. Якщо у вас є тканинні шпалери, має сенс довести їх до верху, а зверху вже встановити коробку. Така ж історія з штукатуркою та рідкими шпалерами. Але все ж краще спочатку зробити стелю.

ремонт

Якщо у вашому інтер’єрі маються на увазі натяжні покриття та для стін, їх повинен встановити майстер у порядку, який означає конструкція.

Або, може, перша підлога?

 

Дійсно, це питання виникає, коли ви плануєте зробити щось значне з підлогою – наприклад, оновити стяжку. Розмішування і заливка бетону поверх керамзиту – справа пильна. І, в деяких випадках – наприклад, при ремонті старого фонду – після демонтажу підлоги не завжди можна просто поставити драбину – нікуди, і підлога заважатиме.

ремонт

 

Що робити в цьому випадку? Приблизна процедура така:

  1. демонтаж – стеля (при необхідності – до перекриттів), потім стіни, потім підлога;
  2. ретельне очищення від пилу та очищення всього будівельного сміття загалом;
  3. монтаж стяжки та заливки підлоги;
  4. вирівнювання стін і стелі;
  5. оздоблення стелі;
  6. наклейка шпалер або штукатурка;
  7. укладання підлогового покриття.

 

Таким чином, усі чорнові роботи виконуються в першу чергу, а декоративна обробка наноситься по порядку зверху вниз.

Головне в будь -якій послідовності ремонтів – ретельне знепилювання поверхонь. Чим більший ремонт, тим серйозніші засоби погодяться. Наприклад, при капітальному демонтажі не обійтися без будівельного пилососа, а якщо ви зробите легку «косметику» звичайної побутової, щіток і відер з ганчіркою.

Ми розповіли вам про різні варіанти послідовності ремонтів, зокрема, що робити далі – стелю або стіни. Незважаючи на те, що існує якась традиційна послідовність, завжди слід враховувати характеристики використовуваних матеріалів та масштаби ремонту. Наші фахівці проконсультують Вас щодо більш сприятливої ​​процедури та нададуть усі послуги з ремонту.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам