Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Санвузол з інсталяцією: в чому плюси і чи є мінуси

Санвузол з інсталяцією: в чому плюси і чи є мінуси

Підвісний унітаз з інсталяцією – вінець сантехнічної еволюції. Всього десять років тому ця футуристична конструкція заглядала в житлові інтер’єри, сьогодні підвісна сантехніка у ванній – звичайна справа. Подивимося, які сильні сторони і які «але» є у цього рішення. Санвузол з інсталяцією: в чому плюси і чи є мінуси.

Підвісна сантехніка міцна і надійна

Це тільки на вигляд конструкція тендітна, а на ділі не менш надійна, та твердо стояча на землі сантехніка.

При грамотному монтажі підвісний унітаз може витримати навантаження до 400 кілограмів.

Санвузол з інсталяцією

Надійність установки забезпечує технічна конструкція. Замість традиційної кріпильної ніжки чаша унітазу тримається на масивній високоміцної рамі, як правило, сталевый. Рама разом з бачком і зливними комунікаціями ховається за фальш-стіною. Така конструкція практично невразлива, служить довго і справно. Доступ до бачка при необхідності забезпечується через кнопку зливу, яку встановлюють над унітазом.

Санвузол з інсталяцією зручніший в побуті

Прибирання санвузла стає в рази простішим завдяки відкритому простору під і над чашею унітазу. Ніяких перешкод на шляху вологої ганчірки на підлозі і стіні, ніяких важкодоступних місць, які можуть спричинити скупчення бактерій.

Ще одне побутова перевага підвісного унітазу – менше шуму при зливі води. Якщо укомплектувати фальшиву стінку, за якою ховається бачок, шумоізоляційним матеріалом, робота зливного механізму стане абсолютно безшумною.

Можна заощадити місце

Візуально і буквально. Інсталяція виглядає акуратніше традиційних рішень, оскільки ховає всю «начинку» за стіною, а ефект підвісної чаші візуально розвантажує простір. Здається, що місця в санвузлі стало більше.

Санвузол з інсталяцією

Підвісний аналог традиційної сантехніки – оптимальне рішення для малогабаритного санвузла. Вся технічна конструкція «з’їсть» менше сантиметрів, ніж об’ємний бачок підлогового унітазу і його кріпильна ніжка. Глибина бачка звичайних моделей варіюється від 18 до 20 сантиметрів, у підвісних вона становить 11 сантиметрів і менше.

Компактний розмір – не завжди плюс

Переходимо до потенційних мінусів. Чаша підвісної конструкції менше звичайного підлогового унітазу. А значить рішення, яким би ергономічним воно не позиціонувалося, зручнео не для всіх.

Санвузол

Є стильові протипоказання

Підвісний унітаз – новинка 21 століття, яка органічно вписується в сучасні мінімалістичні простори і інтер’єру з індустріальним колоритом. А ось класичні інтер’єрні стилі, що сформувалися на зорі минулого століття і раніше, не надто раді футуристичній конструкції.

Ціна на підвісну сантехніку вище

Прийнято вважати, що підвісні аналоги дорожче унітазів на опорі. Найчастіше це так, але, дивлячись що порівнювати. Якщо протиставити імпортній інсталяції бюджетну низькопробну модель традиційного унітазу, остання буде дешевше, але якщо порівняти моделі в одному сегменті і від аналогічних виробників, підвісний варіант може виявитися навіть доступніше.

Що дійсно обійдеться дорожче, так це монтаж підвісної моделі. Особливо, якщо мова про ремонт вторинного житла.

Санвузол

Поломка чревата розбором стіни

Якщо дійшло до поломки, може знадобитися демонтаж стіни, так що про всяк випадок варто мати необхідний оздоблювальний матеріал про запас, щоб відновити зруйноване.

Найчастіше вдатися до розбору стіни змушує недостатньо велика кнопка зливу, крізь яку здійснюється доступ до комунікацій.

Якщо ламається інсталяція, без професійної сантехнічної допомоги не обійтися. Це не привід боятися «замурованих» комунікацій. Вбудований бачок виготовляється з пластика і йому мало що загрожує. А замінити систему зливу, як правило, можна через кнопку.

Підвісний унітаз з інсталяцією – це естетично, ергономічно і надійно, а всі слабкі сторони такої конструкції більше схожі на міфи, ніж на реальні мінуси. Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам