Підвісний унітаз з інсталяцією – вінець сантехнічної еволюції. Всього десять років тому ця футуристична конструкція заглядала в житлові інтер’єри, сьогодні підвісна сантехніка у ванній – звичайна справа. Подивимося, які сильні сторони і які «але» є у цього рішення. Санвузол з інсталяцією: в чому плюси і чи є мінуси.
Це тільки на вигляд конструкція тендітна, а на ділі не менш надійна, та твердо стояча на землі сантехніка.
При грамотному монтажі підвісний унітаз може витримати навантаження до 400 кілограмів.
Надійність установки забезпечує технічна конструкція. Замість традиційної кріпильної ніжки чаша унітазу тримається на масивній високоміцної рамі, як правило, сталевый. Рама разом з бачком і зливними комунікаціями ховається за фальш-стіною. Така конструкція практично невразлива, служить довго і справно. Доступ до бачка при необхідності забезпечується через кнопку зливу, яку встановлюють над унітазом.
Прибирання санвузла стає в рази простішим завдяки відкритому простору під і над чашею унітазу. Ніяких перешкод на шляху вологої ганчірки на підлозі і стіні, ніяких важкодоступних місць, які можуть спричинити скупчення бактерій.
Ще одне побутова перевага підвісного унітазу – менше шуму при зливі води. Якщо укомплектувати фальшиву стінку, за якою ховається бачок, шумоізоляційним матеріалом, робота зливного механізму стане абсолютно безшумною.
Візуально і буквально. Інсталяція виглядає акуратніше традиційних рішень, оскільки ховає всю «начинку» за стіною, а ефект підвісної чаші візуально розвантажує простір. Здається, що місця в санвузлі стало більше.
Підвісний аналог традиційної сантехніки – оптимальне рішення для малогабаритного санвузла. Вся технічна конструкція «з’їсть» менше сантиметрів, ніж об’ємний бачок підлогового унітазу і його кріпильна ніжка. Глибина бачка звичайних моделей варіюється від 18 до 20 сантиметрів, у підвісних вона становить 11 сантиметрів і менше.
Переходимо до потенційних мінусів. Чаша підвісної конструкції менше звичайного підлогового унітазу. А значить рішення, яким би ергономічним воно не позиціонувалося, зручнео не для всіх.
Підвісний унітаз – новинка 21 століття, яка органічно вписується в сучасні мінімалістичні простори і інтер’єру з індустріальним колоритом. А ось класичні інтер’єрні стилі, що сформувалися на зорі минулого століття і раніше, не надто раді футуристичній конструкції.
Прийнято вважати, що підвісні аналоги дорожче унітазів на опорі. Найчастіше це так, але, дивлячись що порівнювати. Якщо протиставити імпортній інсталяції бюджетну низькопробну модель традиційного унітазу, остання буде дешевше, але якщо порівняти моделі в одному сегменті і від аналогічних виробників, підвісний варіант може виявитися навіть доступніше.
Що дійсно обійдеться дорожче, так це монтаж підвісної моделі. Особливо, якщо мова про ремонт вторинного житла.
Якщо дійшло до поломки, може знадобитися демонтаж стіни, так що про всяк випадок варто мати необхідний оздоблювальний матеріал про запас, щоб відновити зруйноване.
Найчастіше вдатися до розбору стіни змушує недостатньо велика кнопка зливу, крізь яку здійснюється доступ до комунікацій.
Якщо ламається інсталяція, без професійної сантехнічної допомоги не обійтися. Це не привід боятися «замурованих» комунікацій. Вбудований бачок виготовляється з пластика і йому мало що загрожує. А замінити систему зливу, як правило, можна через кнопку.
Підвісний унітаз з інсталяцією – це естетично, ергономічно і надійно, а всі слабкі сторони такої конструкції більше схожі на міфи, ніж на реальні мінуси. Звертайтесь у будівельну компанію Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.