Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Ремонт квартири в 45 кв м

Ремонт квартири в 45 кв м

Усього одна кімната та стільки питань. Як вмістити в однокімнатній квартирі і спальню, і вітальню, і робоче місце та ще й залишити місце для усамітнення? І у нашій практиці таке було. Ремонт квартири в 45 кв м.

А поки що поділимося хитрими способами як вижити в однокімнатці.

Порада перша: перепланувальна

Це перше, що спадає на думку, коли купуєш однушку, але живеш не один. Кімнату можна розділити на дві, приєднати лоджію, балкон або зробити з кухні кухню-вітальню. Варіантів маса. Головне знати, які дії можна робити без наслідків та домовленостей, а які варто було б узаконити. Якщо з планом перепланування виникають проблеми, то простіше замовити дизайнерський ремонт під ключ. У вас буде як мінімум три варіанти планування та впевненість, що всі вони законні та продумані. До речі, перепланувати простір можна і без знесення та спорудження нових стін. Роблячи ремонт однокімнатної квартири в 45 кв м для програміста, нам вдалося вмістити кухню-вітальню з місцем для відпочинку та реалізувати кабінет у спальні – і такі проекти не рідкість.

Ремонт квартири в 45 кв м

Порада друга: мінімалістична

Досягати дзену та викидати все, крім матраца не доведеться. Але було б чудово звернути увагу на те, що дійсно потрібно у квартирі. Переїзд – шанс перейти до мінімалізму. Добре обміркуйте, що залишиться у минулому, а що заберете із собою у нову квартиру. Чи потрібний вам бабусин сервант, та й старий одяг, книги, папери час уже перебрати. Менше речей – менше місця для зберігання – більше вільного простору у квартирі.

мінімалізм

Порада третя: звукоізоляційна

Якщо робите ремонт квартири в панельній новобудові, то ви не залишитеся наодинці із самим собою, навіть якщо живете один. Звуки музики, голоси сусідів та гавкіт домашнього вихованця сусідів зверху, знизу та з боків завжди з вами. Тому варто подбати про звукоізоляцію квартири.

звукоізоляйія

Порада четверта: прозора

Відмовимося від традиційних перегородок та додамо скляних. Це висвітлить квартиру, покращить освітлення в кімнатах без вікон. Простір залишається єдиним, а відгородитись у разі чого можна буде за допомогою штор.

скляні перегородки

Порада п’ята: людська

Будемо чесні – навіть якщо живете разом із коханою людиною, іноді хочеться відпочити та побути наодинці із самим собою. Якщо окремих кімнат не передбачено, обладнайте місце для усамітнення. Поставте крісло на балконі, відгородіть стелажем кут у спальні – виявіть фантазію. І нехай це буде лише ваше місце. Якщо ремонт квартири з чорновим оздобленням вже зроблено, то вартість такого варіанта майже нульова. Головне пояснити співмешканцям, що це важливо для вас та чому.

Ремонт квартири в 45 кв м

Як бачите, боятися однокімнатних квартир не варто. Головне виявити фантазію або довірити ремонт надійному підряднику. БК Рембуд реалізує ремонт вашої квартири у Києві, навіть якщо вам дісталася вторинка. Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам