Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Ремонт квартири у новобудові – 10 фатальних помилок

Ремонт квартири у новобудові – 10 фатальних помилок

Зараз все частіше квартири від забудовника продають із чорновим оздобленням. По суті це просто бетонні стіни, підлога та стеля. Навіть міжкімнатні перегородки не завжди встановлені. Для того, щоб після ремонту вам не довелося починати його знову або не з’явилося необхідності щось переробляти, ми навели список найпоширеніших помилок, які можуть чекати на шляху до ідеального будинку. Ремонт квартири у новобудові – 10 фатальних помилок.

  1. Відсутність плану чи стихійний ремонт

Йдеться зараз не тільки про планування вашої квартири та наявність дизайн-проекту. Ви також повинні чітко розуміти, в якій послідовності будуть виконуватися роботи. Неможливо спочатку постелити підлогу, а потім раптом вирішити пересунути стіну між кухнею та ванною. В даному випадку наявність дизайн-проекту, грамотних будівельників-професіоналів та авторського нагляду можуть заощадити масу часу, сил і грошей.

  1. Хаотичне зберігання речей

Якщо ви таки вирішили робити перепланування, не слід забувати про необхідність місця для зберігання господарських речей та побутової техніки. Інакше всі інструменти, відра, пилосос, кухонний комбайн від улюбленої свекрухи та інші “життєво необхідні” предмети доведеться розсовувати в найдальші куточки по всій квартирі. На видимих ​​місцях вони мають дуже неакуратний вигляд.

Ремонт квартири у новобудові

Тому продумуємо заздалегідь вбудовані шафи, вбиральні, потайні клозети, які не тільки позбавлять від мотлоху, але й зроблять кімнати затишними та функціональними.

  1. Неправильний вибір підлогових покриттів

Так, наприклад, ламінат у “мокрих” зонах стелити не варто. Натуральне дерево, хоч і екологічно, але часом занадто м’яке, на ньому можуть залишитися вм’ятини від молотка, що впав, або подряпини від пересування меблів. Керамічна плитка по всьому периметру будинку – не найкращий варіант, якщо є маленькі діти.

  1. Недостатньо рівна обробка стін

Незалежно від того, що буде на стінах у вашій квартирі – шпалери, просто фарба або декоративна штукатурка, вирівнюйте поверхню стін! Повірте, всі нерівності буде видно, незалежно від того, якою буде фінішна обробка стін.

Переробити вже немає можливості, а щоденне споглядання нерівної поверхні пристойно псує життя.

  1. Відсутність плану електрики

Зайвих розеток та вимикачів не буває. Починаючи ремонт, заздалегідь продумайте, де вони будуть розташовуватися в залежності від розміщення меблів.

електрика

Зазвичай схема електрики – перше, із чого починає професійний дизайнер інтер’єру при плануванні вашої майбутньої квартири чи будинку. І не дарма, адже, згаявши такий важливий етап ремонту, як електрика, ви ризикуєте огорнути весь будинок проводами від подовжувачів і трійників. Погодьтеся, це виглядає не найестетичнішим чином.

  1. “Зашиті наглухо” труби

Труби, заховані в короб, виглядають значно естетичніше. Звичайно, якщо стиль вашої квартири не передбачає зовнішні комунікації і проводку.

Але завжди залишайте можливість дістатися до них, щоб не довелося розбирати стіни або в екстреній ситуації розколювати плитку, тим самим зводячи новий ремонт. Не говорячи вже про те, що це зайві витрати.

  1. Ігнорування кондиціонерів або водонагрівача

Не сподівайтеся, що спекотного літа не буде або у вас ніколи не відключать воду (якщо, звичайно, у вас не газовий котел). Відразу продумайте, де і скільки ви встановите кондиціонерів і куди повісити бойлер. Установка такого обладнання на етапі після чистового оздоблення може неабияк зіпсувати гармонійний інтер’єр.

  1. Відмова від теплої підлоги на користь економії

Якщо є можливість, обов’язково встановлюйте теплу підлогу. Особливо це стосується зон з плиткою й або приміщень, що погано обігріваються. Тепла підлога не тільки підсушує повітря у ванній, допомагаючи уникнути цвілі. Вона ще може стати доброю альтернативою обігрівачам у міжсезоння.

  1. Економія на фурнітурі

Повірте, двері, що хлопають, і заїдаючий замок рано чи пізно почнуть дратувати і доведеться замінити всю фурнітуру. Скупий платить двічі. Захистіть себе від цих витрат. Відразу вибирайте якісні розетки, ручки та інші дрібниці.

Еко-ремонт. Як підібрати екологічно чисті матеріали

  1. НАЙВАЖЛИВІШЕ:

Не беріться за те, в чому не знаєтеся!

Іноді людям здається, що постелити ламінат своїми руками легко, що поклеїти вінілові шпалери – “раз плюнути”, а за те, щоб вирівняти стіни, не варто платити.

Найчастіше це ілюзія. Якщо ви справді маєте досвід роботи з електрикою або сантехнікою, то так, можете це зробити самостійно, заощадивши на майстрах. Якщо досвіду немає, краще не ризикувати. Переробка в будь-якому випадку коштуватиме дорожче, а “недоробка” залишиться з вами надовго і постійно нагадуватиме про те, що “скупий платить двічі”. Ну і зрештою, робота з електрикою, газом та зварюванням небезпечна для життя та здоров’я.

Легкого ремонту!

Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам