Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Ремонт квартири під здачу: правила та хитрощі

Ремонт квартири під здачу: правила та хитрощі

Яке оздоблення проживе довше? Чому інтер’єр має бути нейтральним, але не безликим? На чому не варто економити та чим залучити потенційних орендарів? Розповідаємо про всі нюанси ремонту квартири під здачу. Ремонт квартири під здачу: правила та хитрощі

Нейтральність та практичність

Квартири з ремонтом здаються в середньому на 15% дорожче за рівноцінну житлову площу без ремонту. Ремонт квартири під здачу в оренду має бути довгограючим та практичним. І не повинен відповідати уподобанням власників квартири. Смак у всіх різний, а ремонт один. Ідеальний варіант для житла під довгу здачу: нейтральна обробка + практичний універсальний мінімалізм у меблях та декорі. Світлий і нейтральний простір мешканці можуть використовувати як чистий лист для власних інтер’єрних задумів. Такий підхід дає можливість поекспериментувати зі стилем та поселити у квартирі своє «Я» за допомогою акцентних елементів.

Якщо квартира здається в короткострокову оренду, з оздобленням та декором можна бути сміливішими — потенційні мешканці не зацікавлені в тому, щоб адаптувати інтер’єр під себе, зате яскравий акцент або небанальна інтер’єрна задумка зможуть привернути їхню увагу і врізатися в пам’ять.

Ремонт квартири під здачу

Яке б інтер’єрне рішення ви не обрали, процес прибирання має бути максимально не трудомістким, особливо якщо квартира здається подобово. Вибирайте невибагливі в побуті поверхні, використовуйте знімні чохли для меблів і тільки текстиль, який легко прати в машинці, а краще мінімізуйте його присутність в інтер’єрі. Чим менше скляних поверхонь – тим краще.

Якщо ви готові впустити мешканців з тваринами, вибирайте антивандальну тканину для чохлів, обробку, якій не страшні пазурі домашніх улюбленців, і рулонні штори замість звичайних, щоб не спокушати сімейство котячих можливістю по них видертися.

Від масивних меблевих рішень має сенс відмовитися на користь мобільніших, які легко рухати: так і перестановку простіше зробити і пошкоджень на підлоговому покритті можна не боятися.

Колір, що продає

Безпрограшні відтінки для ремонту квартири під здачу, звичайно, світлі: вони візуально розширюють простір, не мають стильових протипоказань і зазвичай всім подобаються. Білі, кремові та світло-сірі стіни абсолютно універсальні.

Іноді навіть один декоративний хід дозволяє простору заговорити, ним може стати контрастний відтінок, який з’явиться в інтер’єрі за допомогою текстилю, меблів або елементів обробки. Сміливим, незабутнім і при цьому доступним рішенням стане акцентна стіна в правильному кольорі.

У 2017 році британська компанія G. F. Smith вивчила колірні уподобання мешканців понад 100 різних країн і визначила, що найулюбленішим кольором на планеті є синьо-зелений. Дійсно, у синіх, зелених, м’ятних і синьо-зелених відтінків, у глибокому, світлому чи приглушеному виконанні, широке коло шанувальників. А якщо ви в ньому і не перебуваєте, то точно ставитеся до них нейтрально.

колір стін

Такі кольори працюють як антистрес в інтер’єрі та асоціюються з природою. Що дуже привабливо для людини цифрової епохи, яка змушена спостерігати за вікном урбаністичний пейзаж. Але якщо сонячного світла до квартири проникає недостатньо, такі відтінки можуть «переохолодити» інтер’єр.

«Вічна» обробка

Перш ніж визначитися з оздоблювальними матеріалами, варто визначитись із портретом потенційного мешканця. Якщо ви розраховуєте на заможну цільову аудиторію, в ремонт доведеться вкластися як для себе. Але якщо район і місце розташування квартири залишають бажати кращого, вкладатися в дорогі матеріали немає сенсу. Вони не вплинуть на розмір орендної плати. Визначайте аудиторію реалістично.

Оптимальним вибором для ремонту квартири під здачу в оренду стануть доступні, але зносостійкі матеріали. Які не вимагають складного догляду та добре піддаються реставрації, тобто не найдешевша пропозиція на ринку.

Вони повинні пережити все: переїзди, вечірки та набіги дітей із фломастерами.

Ремонт квартири під здачу

Від міжкімнатних дверей десь можна відмовитись. Десь використовувати доступні нейтральні світлі дверні полотна, бажано такі, які при необхідності легко пофарбувати.

На чому економити не варто, то це на чорновому оздобленні, комунікаціях, електриці та сантехніці. На яку потенційні мешканці, як правило, дивляться в першу чергу.

Не заощаджуйте на кількості освітлювальних приладів. Світлі квартири залишають про себе більш сприятливе враження.

Як грамотно скласти портрет потенційного орендаря та зробити ремонт у квартирі під здачу підкаже досвідчений дизайнер інтер’єру. У квартири, оформленої за дизайн-проектом, завжди більше шансів піти в оренду швидше та вигідніше. Звертайтесь у будівельну компанію Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам