Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Ремонт квартир під здачу: що потрібно врахувати

Ремонт квартир під здачу: що потрібно врахувати

Придбати квартиру під здачу – досить вигідне рішення для сучасної людини. Але перш ніж почати отримувати від цього придбання дохід, потрібно подбати про облаштування квартири. Уявіть, що ви шукайте тимчасове житло або квартиру для тривалого проживання. Що для вас було б важливо при виборі квартири? Ремонт квартир під здачу.

Ми вирішили відповісти на це питання і розповісти, на що звертати увагу під час ремонту квартири під здачу.

Визначаємося з форматом здачі квартири

Насамперед потрібно вирішити, на який термін ви хочете здавати квартиру. Якщо це короткострокова оренда (подобово, на кілька днів), то в такому випадку після кожного мешканця буде потрібна ретельна прибирання. А значить потрібно ще на етапі ремонту вибрати такі матеріали, які найпростіше мити і прибирати. Наприклад, миється фарба / шпалери.

Зазвичай такі квартири знімають ті, хто приїхав в місто як турист або у справах. А значить постійно перебувати в квартирі вони явно не планують. Тому можна обійтися без повноцінної кухні з навороченою технікою. Комора, окремий гардероб або велика кількість шаф тут теж не потрібні. Краще облаштувати побільше спальних місць: розкладних диванів і крісел.

Ремонт квартир під здачу

Для квартири під довгострокову оренду правила змінюються. По-перше, ще на етапі розробки планувального рішення потрібно врахувати, що мешканцям потрібно місце для зберігання речей. Тепер уже стоїть облаштувати гардероб або комору. Але свої речі залишати в них не потрібно. Багатьох орендарів це лякає.

По-друге, зверніть увагу на дизайн квартири. Для здачі доведеться охопити велику кількість людей, а значить інтер’єр повинен бути простим і подобається різним людям. Використовуйте нейтральні відтінки і мінімум декору. Але можна використовувати акцентну стіну або якийсь незвичайний світильник, щоб привернути увагу майбутніх мешканців.

Ремонт квартир під здачу

Планування квартири під здачу

На що зазвичай звертають увагу при зніманні квартири:

  • Спальні місця. Ідеально, якщо їх буде декілька. Це зручно для сімей з дітьми або тих, до кого приїжджають друзі і родичі. Для квартир на короткострокову здачу – це один з найголовніших пунктів при виборі житла;
  • Місця зберігання: шафи, полиці, гардеробні: в квартирі для довгострокової здачі вони необхідні, для короткострокової – краще уникнути;
  • Квартира студія – непоганий варіант для короткострокової здачі. Для проживання мешканців на довгостроковій основі краще облаштувати ізольовану спальню-вітальню;
  • З меблів – тільки найнеобхідніше. Краще, щоб квартира була просторою і світлою, а не захаращеною старим бабусиним сервантом і фотографіями з вашого дитинства. Дайте шанс мешканцям додати індивідуальності в орендоване житло і відчути себе вдома.

Які матеріали використовувати в ремонті квартири під здачу?

Для обробки квартири під здачу краще перестрахуватися і вибрати “невбивані” матеріали. Наприклад, керамограніт, кварцвініл, вінілові шпалери і миється фарба. Загалом то, за чим легко доглядати, а зіпсувати складно.

Ремонт квартир під здачу

Впевнені, ви будете засмучені, якщо укладете дорогущий паркет в квартирі під здачу і виявите, що після мешканців він безповоротно зіпсований. Навіть якщо орендарі готові відшкодувати збитки, здати квартиру знову вийде не відразу – потрібен час на виправлення.

Це основні моменти, які варто врахувати.

До речі, ремонт від БК Рембуд ідеально підходить для квартир під здачу. Ми надаємо якісні ремонтні та будівельні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам