Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Особливості ремонту трьохкімнатної квартири

Особливості ремонту трьохкімнатної квартири

Якщо не знаєте, з чого розпочати ремонт у трикімнатній квартирі – почніть із цієї статті. Сьогодні спробуємо розповісти про етапи та вартість ремонту трикімнатної квартири. Особливості ремонту трьохкімнатної квартири.

Етапи ремонту

Вони є універсальними як для ремонту в однокімнатній квартирі. Так і для ремонту будь-якого іншого житла.

Перший етап – демонтажні роботи.

Сюди входять: видалення покриття для підлоги, шарів оздоблювальних матеріалів зі стін і стель, зняття дверей і комунікацій і навіть демонтаж міжкімнатних перегородок. Загалом демонтуємо все, чого плануємо позбутися або що хочемо замінити.

Особливості ремонту трьохкімнатної квартири

Другий етап – будувати, не ламати.

Якщо на минулій стадії ми все рушили, то тепер зводимо. Навіть якщо нові стіни нам не потрібні, тут ми проводимо комунікації. Реалізуємо водопровідні роботи та прокладаємо електричну проводку.

Третій етап – чорнове оздоблення.

Стяжка підлоги, штукатурка та шпаклівка стель і стін, вирівнювання стін, укладання теплої підлоги, заміна або встановлення вікон та інші “брудні” роботи. Після всіх цих робіт, квартира готова до фінішного етапу.

Четвертий етап – чистове оздоблення.

Це заключна стадія і полягає у нанесенні декоративних покриттів. Сюди відносяться: укладання плитки в санвузлах та на кухні, встановлення плінтусів, монтаж натяжних або підвісних стель, фарбування стін, укладання підлогових покриттів, підключення розеток, вимикачів, світильників та встановлення міжкімнатних дверей.

Особливості ремонту трьохкімнатної квартири

Скільки коштує ремонт 3-кімнатної квартири?

Для початку уточнимо: ціна ремонту у трикімнатній квартирі залежить не тільки від площі. Безумовно, ремонт 3-кімнатної квартири значно відрізнятиметься в ціні від обробки квартири студії, наприклад. Але важливо також враховувати, в якому будинку придбано житло, чи хтось жив у цій квартирі раніше і наскільки великим має бути масштаб робіт. Наприклад, якщо новобудова, в якій ви тепер житимете, панельна, а у вашій 3-х кімнатній квартирі раніше ніхто не проживав, то швидше за все знадобиться провести капітальний ремонт. Особливість панельних будинків у тому, що ви близькі до сусідів, як ніхто інший. Чутність у таких новобудовах настільки хороша, що про всі події сусідів зверху, знизу та збоку ви дізнаєтеся раніше за всіх їхніх справжніх друзів. Власне, як і вони про ваші. У такому випадку, щоб зробити ремонт у 3-кімнатній квартирі, буде потрібна додаткова звукоізоляція. І, отже, додаткові витрати на ремонт.

Важливо врахувати, у якому будинку придбано житло, чи жив хто-то в цій квартирі раніше і наскільки великим повинен бути масштаб робіт.

ремонт

На сьогоднішній день більшість забудовників пропонують квартири вже з готовим чорновим оздобленням. Це означає, що для проживання в ній вам потрібно лише пофарбувати стіни, покласти плитку, укласти покриття для підлоги, повісити світильники і шторки, розставити меблі і жити спокійно. У такому разі, навіть оздоблення квартири з 4 кімнатами може коштувати дешевше, ніж повноцінний ремонт у студії. Все це можна зробити самостійно, особливо якщо досвід вже є. Але якщо забудовником не передбачено ні чорнове, ні чистове оздоблення трикімнатної квартири в новобудові, то для якісного ремонту краще звернутися до фахівців.

Ремонт 3-кімнатної квартири під ключ

БК Рембуд пропонує послугу ремонту трикімнатної квартири під ключ. А це означає, що весь клопіт з реалізації ремонту ми беремо на себе. Починаючи від закупівлі матеріалів, до вивезення сміття та прибирання квартири після ремонту.

Як бачите, зробити ремонт у трикімнатній квартирі не так вже й складно. Особливо якщо довірити цю справу тим, хто знає про ремонт все і навіть більше. Ми займаємося реалізацією ремонту квартир у Києві вже кілька років і робимо ваш ремонт максимально простим, взявши всю рутину на себе. Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам