Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Опалубка для фундаменту

Опалубка для фундаменту

Перед зведенням приватного будинку ще на етапі планування Ви повинні задуматися про те, на якій основі буде будуватися Ваше майбутнє житло. Зведення фундаменту – дуже важливий етап будівництва, адже від його якості залежатиме довговічність будівлі. Опалубка є конструкцією, яка надає бетонному фундаменту необхідної форми. Якщо говорити точніше, то без опалубки залити фундамент буде просто неможливо – вона тримає бетон і не дає йому розтектися, як форма для пирога. Її різновиди можуть залежати від типів будови, а діапазон матеріалів, у тому числі її виготовляють досить широкий. Тут ми розповімо Вам, які види опалубки є найкращим вибором при будівництві приватного будинку. Опалубка для фундаменту.

Опалубка для фундаменту

Монтаж опалубки

Насамперед, треба сказати, що призначення опалубки полягає у забезпеченні проектних розмірів бетонованої конструкції. Тому етап монтажу цієї фіксуючої конструкції настільки важливий, як і вибір матеріалу для неї.

Підготовка ґрунту – етап, на якому ґрунт повністю очищається від сміття, сторонніх речовин.

Обробка внутрішньої сторони щитів опалубки, який полягає в її вирівнюванні та очищенні. Оскільки вона стикається з бетонним розчином.

Приділіть особливу увагу якості кріпильних елементів. Надійне кріплення частин опалубки між собою дозволить їй максимально якісно впоратися з функцією формування фундаменту та запобігатиме деформації бетону. Якщо кріплення встановлено неякісно, ​​опалубка може втратити цілісність від тиску, що призведе до проливання бетону в ґрунт. Це означає додаткові витрати на доливання бетону.

До якості опалубки висуваються певні вимоги:

  • опалубка повинна мати великий запас міцності і потенціал збереження форми під впливом навантажень, не допускається наявність у ній щілин (цементний розчин фундаменту може протікати в грунт);
  • повинна бути зручною для збирання/розбирання, не створювати проблем при укладанні та ущільненні бетону та встановленні арматур;
  • мати більшу зносостійкість, тобто оборотність – можливість її багаторазового використання. Так її окупність з кожною зведеною конструкцією зростає;
  • мати високоякісну робочу поверхню, яка унеможливлює появу різних деформацій, викривлень, напливів;
  • повинна бути виготовлена ​​з матеріалу, що оптимально поєднує якість та економічність.

Опалубка для фундаменту

Технологічні вимоги до опалубки: необхідний опір розрахунковому тиску бетонної суміші для фундаменту має бути не менше 8,0 кПа (механічна напруга, що вимірюється у кілопаскалях); прогин щитів при максимальному навантаженні не повинен бути вищим за 1/400 прольоту; якщо йдеться про дрібнощитову опалубку, то маса її одного квадратного метра не повинна перевищувати 30 кг.

Варто зазначити, що легкість щитів опалубки та простота її збирання – це ті фактори, які допоможуть значно прискорити процес будівництва.

Види опалубки

Види фундаментів поділяються на пальові, плитні та стрічкові. Однак при будівництві приватних будинків найчастіше зводиться останній вид. Відповідно для нього використовується опалубка для стрічкового фундаменту.

Опалубку також поділяють по тому, скільки разів її використовують для будівництва. Інвентарна опалубка – багаторазово використовується, стаціонарна – застосовується при зведенні лише однієї будівлі.

Серед видів опалубки зустрічаються знімні та незнімні. Знімні – варіант конструкції, який демонтується після застигання основи будівлі. Відрізняються легкістю у монтажі та відмінно підходить для фіксації окремих елементів фундаменту.

Незнімні види не розуміються, служать як утеплювач для бетону і, як правило, застосовуються для монолітних будівель. Вони залишаються єдиною конструкцією із фундаментом. Крім цього, створена з ізоляційного матеріалу, служить відмінним ізоляційним шаром для тепла та вологи.

Опалубка для фундаменту

Пам’ятайте, що стійкість будівлі залежить від якості конструкцій. Що використовуються для його зведення на стадії закладення фундаменту. Тому залучити до будівництва Вашого приватного будинку професійних будівельників стане найраціональнішим рішенням. Ви можете скористатися послугами нашої компанії для цих цілей. Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам