Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Обробка від забудовника: всі за і проти

Обробка від забудовника: всі за і проти

Одне з головних питань при покупці квартири в новобудові: яку обробку вибрати? Варіантів забудовники пропонують безліч. Передчистова, чорнова, чистова або навіть обробка “під ключ”.Обробка від забудовника: всі за і проти. Яку з них вибрати? І чи варто взагалі купувати квартиру вже з обробкою від забудовника?  Давайте розбиратися.

Розглянемо, що являє з себе кожен з варіантів обробки від забудовника.

Без обробки або вільне планування

Така квартира буде більше нагадувати порожню коробку. У ній немає перегородок між кімнатами, і нічого валити і демонтувати не доведеться, якщо ви хотіли робити перепланування. До речі, стяжка підлоги і комунікації теж відсутні. Розводити електрику, проводити сантехніку теж потрібно самому. Фактично, ремонт в квартирі з вільним плануванням проводиться з нуля.

Плюси квартири без обробки:

 • Зазвичай квартири без обробки або з вільним плануванням коштують дешевше;
 • Можна зробити все під свій смак: адже вас не обмежують стіни в квартирі – ви ставите їх самі;
 • Немає ризику, що обробка від забудовника виявиться неякісною. Тому що її просто немає. А все порушення в технології будівництва будинку (тріщини, щілини) буде видно відразу.

Мінуси квартири без обробки:

 • Ремонт в такій квартирі може обійтися дорожче. Але, з огляду на споконвічно знижену вартість самої квартири, цей мінус можна не враховувати;
 • Заселитися відразу в квартиру без обробки не вийде. А закінчення ремонту доведеться чекати довше, ніж в квартирах з перегородками.

Чорнова обробка

Часто саме чорнова обробка від забудовника вважається базовою. По суті цей варіант чимось схожий на попередній. Але в квартирах з чорновою обробкою часто вже вирівняні стіни, встановлені радіатори, розведена чорнова електрика і сантехніка, є штукатурка і стяжка підлоги. У різних житлових комплексах чорнова обробка може відрізнятися за якістю та проведеним роботам. Тому, при покупці квартири з чорновою обробкою від забудовника, краще уточнювати, що саме вона включає.

ремонт

Плюси квартири з чорновою обробкою:

 • Вартість квартир з чорновою обробкою менше, ніж з чистовою;
 • Значна частина робіт вже проведена, що скорочує тривалість ремонту після покупки квартири і бюджет на ремонт.

Мінуси квартири з чорновою обробкою:

 • Якість чорнової обробки не завжди радує покупців квартир в новобудові. Є шанс, що доведеться переробляти все заново;
 • Знову ж – ваш переїзд в нову квартиру відкладається. Ще багато ремонтних робіт залишаються не зробленими.

Ремонт квартир без обробки і квартир з чорновою обробкою краще довірити професіоналам. Якщо ви вирішили зробити все самостійно, то є ризик помилитися, адже роботи мають бути досить складні.

Компанія Рембуд завжди готова допомогти вам. Ми реалізуємо комплексний ремонт квартир під ключ в Києві.

Передчистова обробка

Таку обробку деякі забудовники ще називають “white box”. Звучить солідно. Цей варіант зараз дуже популярний, тому що з нею найпростіше. Всі чорнові роботи вже зроблені, залишається все найприємніше: поклеїти шпалери, укласти підлогове покриття, прикрутити світильники і розставити меблі. Хороший варіант для тих, кому не цікаво розбиратися в складнощах ремонту, але все-таки хочеться “докласти руку” до облаштування свого житла.

ремонт

Плюси квартири з передчистовою обробкою:

 • Простір для творчості у вас все ще зберігається. Адже все ще можна вибрати матеріали, які будуть вам до душі;
 • Все найскладніше за вас вже зробив забудовник. А вам можна насолоджуватися процесом чистової обробки;
 • Квартири з передчистовою обробкою від забудовника коштують дешевше, ніж вже повністю готові.

Мінуси квартири з предчистовой обробкою:

 • Потрібно чітко стежити, щоб якість передчистової обробки була на високому рівні. Інакше є ризик витратитися на ремонт двічі;
 • Якщо потрібне перепланування квартири, то сенсу в наявності передчистової обробки практично немає. Все одно потрібен демонтаж, доведеться споруджувати нові перегородки і заново проводити обробку.

Чистова обробка

Чистова обробка від забудовника це повністю готова до життя квартиру. Звичайно, дизайнерських рішень від такої обробки чекати не варто. Але такий варіант може бути тимчасовим для вас, якщо ви хочете заощадити грошей після покупки квартири і зробити якісний ремонт квартири.

Обробка від забудовника

Плюси квартири з чистової обробкою:

 • Швидкий переїзд. Все вже готове, залишається тільки завезти меблі і переїхати;
 • Чистова обробка від забудовника дешевше, ніж самостійний ремонт;
 • Згідно із законом забудовник повинен давати гарантію на обробку. Тому зверніть увагу на пункти в договорі.

Мінуси квартири з чистової обробкою:

 • Більшість квартир з чистової обробкою виглядають однаково. Навряд чи ви переплутаєте свою квартиру з чужою, але однаковий інтер’єр може бентежити;
 • Чистова обробка від забудовника – масова історія. На жаль, не всі забудовники використовують якісні матеріали та наймають надійних робочих. Так що великий ризик, що ви виявите шпалери, що впали зі стін (в кращому випадку), вкрай велика;
 • За шпалерами забудовник може приховувати помилки в проектуванні будинку. Всі тріщини і щілини ви, швидше за все, помітите не відразу.

Вирішувати вам, чи варто купувати квартиру з обробкою від забудовника чи ні. Тепер ви хоча б приблизно розумієте, що означають ці загадкові “чистове”, “чорнова” “передчистова” … В будь-якому випадку, коли купуєте квартиру, уважно перевірте наскільки якісна в ній обробка. А дати другий шанс вашій квартирі допоможе БК Рембуд. Ми робимо ремонт в новобудовах і вторинному житлі швидко та якісно.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам