Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Модна плитка 2021: що нового

Модна плитка 2021: що нового

Яскраві фарби захоплюють стіни, дизайнери пропонують пограти з укладанням, бетон стає популярнішим мармуру, фактура важливіше малюнка, а терраццо як і раніше в тренді. Все про модну плитку в 2021 році. Модна плитка 2021: що нового.

БК Рембуд– якісний ремонт та будівництво!

Колор-блок

Масштабна присутність насичених відтінків в інтер’єрі – один з найгарячіших трендів цього року. Тенденція не обійшла стороною і світ керамічної плитки.

Колір більше не акцент, тепер він – головний герой.

Модна плитка 2021: що нового

Так званий колор-блок являє собою масштабну «пляму» кольору в інтер’єрі. У ванній кімнаті це можуть бути геометричні контрастні поєднання двох або трьох яскравих відтінків на стінах в дусі Баухауса або більш звичний варіант – одна акцентна стіна в душовій зоні. Колор-блок необов’язково повинен бути яскравим, можна вибрати цікавий приглушений відтінок.

Вертикальне укладання

Мода на вузьку плитку з нами вже кілька років. Що змінилося? Все частіше в дизайнерських проектах можна зустріти вертикальну укладку. Це не тільки данина мінливій моді, а й робочий спосіб візуально підняти стелю.

Таким чином укладають не тільки вузьку плитку, але і традиційний «кабанчик». І якщо білий глянець всіх трохи втомив, то кольоровий «кабанчик» може претендувати на статус модного писку.

Модна плитка 2021: що нового

Вертикальна укладання плитки цікаво виглядає на кухонному фартусі, може захопити всі стіни у ванній кімнаті або ефектно виділити душову зону. Ще одна актуальна тенденція – поєднання плитки з пофарбованими стінами у ванній.

Геометричні ігри

Модна плитка 2021 не тільки тягнеться вгору, але і приймає нестандартні геометричні форми. Гексагон, Октагон і інші багатокутники самі по собі, звичайно, не новина. Змінився підхід до малюнка. Збираючи геометричні візерунки з плитки нестандартної форми, дизайнери комбінують різні кольори і фактури: це можуть бути поєднання різношерстих порід мармуру, дерева, каменю і бетону в одній серії плитки.

асиметрія

З укладанням теж експериментують, ламаючи звичну геометрію, створюючи оптичні ілюзії і абстрактні малюнки. Геометричний візерунок на чотирикутній плитці теж ламаний і асиметричний.

 Скульптурність

Плитка 2021 все частіше позбавлена ​​малюнків. Тренди тяжіють до тактильності і скульптурності. У моді об’ємна настінна плитка з відчутним рельєфом.

Якщо сміливі колор-блоки не вписуються в вашу картину світу, дизайнери пропонують вибирати стіни нейтральних відтінків, але фактурні. Рельєф збагачує мінімалістичний дизайн.

 Скульптурність

Терраццо з великими вкрапленнями

Цього року терраццо все ще з нами. Щоб не набриднути своїй цільової аудиторії, цей тренд має різноманіттям варіантів.

На даний момент модний акцент змістився в бік терраццо з великими яскравими вкрапленнями, схожими на мазки вільної кисті художника-абстракціоніста.

Металева обробка

Металізована плитка повертається в моду в якості ефектного варіанту локальної обробки в кухонній і душовій зоні. У мінімалістичному інтер’єрі такій плитці можна відвести головну роль, поєднуючи її блискучу натуру з нейтральними матовими поверхнями.

Хороша новина: різні відтінки металів можна сміливо міксувати в одному просторі. Ще вчора це вважалося поганим тоном, а сьогодні актуальним трендом.

Срібло, золото, залізо, мідь, латунь – всі металеві відтінки в фаворі у дизайнерів.

Широкоформатністть

Як тільки широкоформатний керамограніт увійшов в моду, всі усвідомили, як це зручно, раціонально і естетично.

Широкоформатністть

Що змінилося? У дизайнерських проектах все рідше зустрічається мармур, глядацькі симпатії зараз на боці бетону. Брутальна індустріальна бетонна фактура добре виглядає в компанії іншій модноій імітації – керамічній плитці під дерево. Це поєднання – спадок стилю лофт, який тимчасово покинув модний Олімп у своєму чистому вигляді.

Сучасна мода визнає: ми різні і хочемо бачити свої інтер’єри різними. Тому сьогодні в тренді нейтральні відтінки і яскраві фарби, великі формати і тонка вузька плитка, еклектика, що дозволяє поєднувати різні стилі і матеріали, і, нарешті, два полярних підходу до інтер’єру: мінімалізм і максималізм. Вибирайте тренди на свій смак, а, плитку вам покладуть фахівці ремонтних робіт БК Рембуд.

Новини будівельного ринку в Києві. Новини ремонтних послуг в Києві і області.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам