Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Мінімалізм в інтер’єрі: чисті лінії та природна гармонія

Мінімалізм в інтер’єрі: чисті лінії та природна гармонія

Стиль мінімалізм завоював серця новаторів у дизайні та архітектурі наприкінці 1980 року. Натхненні японським традиційним дизайном та концепцією дзен-буддизму лондонські та нью-йоркські архітектори створювали витончені інтер’єри з акцентом на чисті лінії, природне світло та мінімум меблів та декору. Мінімалізм в інтер’єрі: чисті лінії та природна гармонія.

Засновник мінімалізму архітектор Людвіг Міс ван дер Рое проголосив основний принцип цього напряму – “Less is More” (Менше – значить більше). Мінімалізм це прагнення до досконалості через стриманість та аскетизм, втілений у простій геометрії форм.

Людвіг Міс ван дер Рое

Сучасний мінімалістичний інтер’єр – це збалансований простір для життя, що включає лише необхідний мінімум предметів. Інтер’єр у стилі мінімалізм оживає завдяки грі світла, графічним формам та динамічним поєднанням кольорів. На перше місце при цьому постає функціональність та грамотне зонування: мінімалізм має на увазі багато повітря та вільного простору.

Незважаючи на очевидну простоту, створити гармонійний інтер’єр у стилі мінімалізм дуже непросто. Він вимагає бездоганного смаку, почуття стилю та заходи, не прощаючи помилок, що порушують баланс.

Мінімалізм в інтер’єрі: основні засади

  • Мінімум меблів, декору та аксесуарів
  • Прості форми, чисті лінії
  • Природні текстури
  • Натуральні кольори
  • Розсіяне природне світло
  • Максимальна функціональність в організації простору та систем зберігання

Мінімалізм в інтер'єрі

У мінімалізмі немає випадкових предметів. Кожен елемент ретельно підібраний та є невід’ємною складовою інтер’єру, композиційною домінантою.

Основна мета мінімалізму – домогтися балансу між житловим простором та навколишнім світом. Набуття спокою – через споглядання та медитацію. Мінімалізм – це поєднання в інтер’єрі чотирьох природних елементів: землі, вогню, повітря та води. У мінімалістичних інтер’єрах переважають природні матеріали та елементи еко-декору: натуральне дерево, бетон, цегла, камінь, скло, натуральний текстиль, галька.

Дизайн у стилі мінімалізм

Інтер’єр у стилі мінімалізм має на увазі максимально просту та природну колірну схему. Як правило, використовується не більше трьох кольорів. Переважають білий, сірий, чорний та натуральні природні відтінки.

Яскраві колірні акценти можливі, проте використовувати їх слід акуратно та обмежено.

Мінімалізм в інтер'єрі

Освітлення має першорядне значення у мінімалістичному інтер’єрі. Розсіяне світло відбивається від світлих матових поверхонь стін, підлоги та стелі та рівномірно заповнює простір.

Інтер’єр у стилі мінімалізм не терпить компромісів та винятків. Одні приймають його у всій досконалості аскетизму та стриманості, інші лише здивовано знизують плечима, сприймаючи мінімалізм як неживий, бездушний простір. У наш час мінімалістичний дизайн завойовує дедалі більшу популярність серед успішних зайнятих людей, які живуть у шаленому ритмі та постійному стресі великого міста. Інтер’єр у стилі мінімалізм сприяє відокремленому відпочинку та розслабленню, відновленню душевного балансу, досягненню гармонії тіла та розуму.

Мінімалізм в інтер'єрі

А яке ваше ставлення до мінімалізму?

Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам