Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Лазня в квартирі

Лазня в квартирі

Лазня у квартирі. Чи любите ви лазню настільки, наскільки вона приносить користь здоров’ю? Якщо так, тоді, напевно, замислюєтеся про будівництво міні-сауни у своєму будинку. Сучасна лазня в квартирі – це високотехнологічна та безпечна конструкція, якою можна користуватися у будь-який час доби.

Щоб визначитися з кращим варіантом, потрібно знайти оптимальні рішення щодо:

  • місця встановлення;
  • розмірів;
  • типу лазні (яку лазню у квартиру краще вибрати);
  • варіантом установки.

Місце встановлення

По стандартам можна встановлювати лазню в санвузлі та коридорі. Найчастіше вибирають саме санвузол. Там уже проведено воду, каналізацію і є електропроводку. В одному кутку санвузла встановлюють душову кабіну, а в іншій відводять під лазню. Для монтажу лазні в інших приміщеннях необхідно отримати узгодження на перепланування. Проте лазні встановлюють і в коморах, і на балконах, і у вільних кутах кімнат.

Лазня в квартирі

Розміри

Як правило, в більшості випадків доводиться враховувати мінімальні розміри, які повинні дотримуватися норм безпеки. Для людини це простір 1.2 кв. м, для двох – 2.2*2.2 метри. Висота стелі має бути не нижче 2 м.

Типи лазні

  • Фітобочка. Найпростіший і найдоступніший варіант. Конструкція обладнана бічним входом. Під час використання голова залишається зовні фітобочки.
  • Портативна сауна. Складається із обтягнутого тканиною каркаса. Як і попередньому варіанті, голова під час сеансу залишається зовні. Відрізняється простотою та доступністю.
  • Сауна з електрообігрівачем. Є готові бюджетні конструкції з паро- та теплоізоляцією, які можна встановлювати самостійно. Після збирання потрібне підключення до водопроводу та каналізації.
  • ІЧ сауна. Обігрів внутрішнього простору виконує інфрачервоний випромінювач. Сауною, завдяки невисокій максимальній температурі (+60 градусів), можна користуватися всім, у тому числі літнім та дітям. Економічний універсальний варіант.
  • Фінська сауна. Якщо дозволяє площа, можна облаштувати справжню фінську сауну. Від інших варіантів вона відрізняється сухою парою. Максимальна температура +100 градусів.
  • Турецька лазня. Особливістю хамама є волога пара, тому на додаток до інших комунікацій в окремому зовнішньому блоці встановлюють парогенератор і монтують підводи для пари в приміщення лазні. Максимальна температура +60 градусів.
  • Російська лазня. Відрізняється вологою парою, яка формується піччю-кам’янкою, та високими температурами (до +120 градусів).

Лазня в квартирі

Яку баню краще вибрати

Тип лазні вибирають виходячи з можливої ​​площі, переваг та стану здоров’я потенційних користувачів. Портативні варіанти, хаммам та інфрачервона сауна підійдуть практично всім. Волога пара російської лазні через високі температури переноситься гірше, ніж суха пара сауни.

Варіант встановлення

Завжди є можливість самостійного виготовлення, роботи на замовлення чи придбання готової конструкції.

Самостійне виготовлення є найскладнішим. Потрібно мати навички у різних видах будівельних робіт, щоб конструкція вийшла вдалою. Готові варіанти обмежені типовими розмірами. Найкраще замовити виготовлення та встановлення професіоналам. Як правило, такий варіант обходиться в 2-3 рази дорожче за самостійну роботу.

Своя лазня у квартирі – це справжнє диво та можливість оздоровитись у будь-який час доби. Найкращими інвестиціями вважаються інвестиції у власне здоров’я. Хороша сауна приноситиме вам користь довгі роки.

Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам