Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Капітальний ремонт: як не затягувати терміни?

Капітальний ремонт: як не затягувати терміни?

Два питання, які хвилюють одержувачів будь-якої послуги: коли і скільки? Коли почнеться ремонт і коли він закінчиться? Скільки все це буде коштувати? Про останнє вже говорили в цій статті. Капітальний ремонт: як не затягувати терміни?

А сьогодні повернемося до питання “коли” і розповімо про те, чому терміни можуть затягнутися і чи можна це передбачити.

Оцінити свої сили, розрахувати бюджет

Розрахувати бюджет – завдання не з легких. Особливо якщо ви вирішили робити ремонт самостійно. Крім очевидних витрат, таких як матеріали і робота майстрів, в бюджет потрібно вписати ще безліч пунктів. Наприклад, вартість покупки або оренди необхідних інструментів, вартість доставок і підйому на поверх, можливі форс-мажори, вартість відключення загальнобудинкових систем і комунікацій на час проведення робіт і т.д.

Капітальний ремонт, як не затягувати терміни?

Так, передбачити, що піде не так і які додаткові вкладення будуть потрібні в процесі, практично неможливо. Але чим більше ви врахуєте спочатку, тим більша ймовірність, що розрахований бюджет співпаде з реальним. А це означає, що цей аспект не буде гальмувати ваш ремонт.

Скласти графік робіт, стежити, щоб його дотримувалися

Від графіка виходу робочих залежить не тільки термін ремонту в цілому, але і окремий графік замовлення матеріалів та меблів. Поцікавтеся хоча б приблизними датами початку і закінчення кожного виду робіт. Замовляйте матеріали виходячи з цієї інформації. Наприклад, ви знаєте, що приблизно через два тижні будуть укладати плитку. Значить зараз саме час замовити її з магазину.

Капітальний ремонт, як не затягувати терміни?

Звичайно, ідеально було б закупити все заздалегідь, щоб більше не залежати від доставки матеріалів. Але такий варіант спрацює, тільки якщо у вас є склад для зберігання. Інакше є ризик зіпсувати вже замовлений матеріал.

Вибирати доступні матеріали

Капітальний ремонт

Всім хочеться додати в свій інтер’єр чогось незвичайного і ексклюзивного. Але якщо ваша мета – вкластися в найкоротший термін, то краще вибирати доступні матеріали з місцевих магазинів. Рекомендована плитка може, по-перше, йти довше, ніж зазвичай. По-друге, якщо раптом ви невірно розрахували кількість, швидко дозамовити пару штук не вийде. Майстри неохоче беруться за “доробки”, а це означає, що ви ризикуєте не тільки затягнути з ремонтом, але і не закінчити укладання плитки ніколи.

Бути обережним з матеріалами, перевіряти цілісність і відповідність

Капітальний ремонт

В дорозі від складу магазину до вашої квартири може трапитися все, що завгодно. Тому обов’язково перевіряйте матеріали, коли будете їх приймати. Не підписуйте документи, поки не переконаєтеся, що вам прийшов саме той матеріал, який ви замовляли. Що він цілий, що немає сколів і тріщин, що привезли потрібну кількість.

Усунення всіх цих помилок може зайняти додатковий час.

І, отже, термін ремонту збільшитися.

Своєчасно відповідати на питання, брати участь в обговореннях

Капітальний ремонт

Все врахувати неможливо. У процесі ремонту можуть спливти недоліки і неузгодженості. У будівельників обов’язково виникнуть питання. І ніхто, крім вас, не зможе відповісти, якою має бути ваша квартира. Наприклад, від вас буде потрібно рішення, яким з трьох відтінків сірого ми в підсумку фарбуємо стіну. Здається, що це дрібниця. Але навіть невелике розходження може складатизовсім інше враження.

Вибирати професіоналів

Професійні підрядники – це те, що вирішить майже всі перераховані вище питання. Поставтеся до вибору підрядника з усією серйозністю. Прочитайте відгуки, уважно вивчіть інформацію на офіційному сайті, подивіться вже реалізовані ремонти, призначте зустріч в офісі. І обов’язково перевіряйте умови договору, щоб не опинитися в незручній ситуації.

Якщо ви ще в пошуках того самого підрядника, який візьме на себе всю головний біль і зробить ремонт за вас, то ви опинилися в потрібному місці!

Будівельна компанія Рембуд реалізує комплексний ремонт квартир!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам