Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Фасадна штукатурка для зовнішніх робіт

Фасадна штукатурка для зовнішніх робіт

Фасад будівлі можна обробити по-різному: покрити профілем, обштукатурити або залишити як є. У кожного способу є свої плюси і мінуси, і нерідко вони залежать від матеріалу стін, режиму використання вдома і суми, яку господарі готові витратити. Якість оздоблювального матеріалу відіграє велику роль, тому питання, яку фасадну штукатурку використовувати для зовнішніх робіт, одне з головних при складанні кошторису робіт. Фасадна штукатурка для зовнішніх робіт.

Штукатурити можна практично будь-яку будівлю – навіть якщо це найпростіший дачний каркасник з утеплювачем. При цьому за рахунок додаткового шару будинок може стати ще тепліше через ефект термоса: температура всередині буде краще зберігатися.

При цьому штукатурка забезпечує циркуляцію повітря, а значить в утеплювачі не буде накопичуватися конденсат, не виникне цвіль.

Загалом, штукатурити треба – чим? Давайте розберемося.

Фасадна штукатурка

Різноманітність асортименту

Існує кілька основних типів фасадних штукатурок, вони діляться в залежності від базових матеріалів:

  • мінеральна – в складі цемент, глина, вапно, пісок; схоплюється швидко, тому наносити треба відразу все розведене;
  • акрилова – в основі полімери, продається в готовому вигляді і дозволяє реалізувати більш багату фактуру;
  • силіконова – основу складають силіконові смоли, тому з цими складами працювати дуже просто, суміш пластична і може наноситися на будь-які поверхні (навіть поверх утеплювача або дерева);
  • з силікатами – нагадує цементну, проте в складі є рідке скло; працювати з цим матеріалом непросто, але для декоративних робіт (наприклад, для створення візерунків) він підходить ідеально;
  • цементна – власне, цемент з включенням барвників.

Яку штукатурку для зовнішніх робіт вибрати?

При роботі з фасадом не завжди необхідно поділ на стартові і фінішні склади – хтось обходиться одним базовим (ефект необробленої, «дикої» поверхні), у когось стан стін дозволяє наносити відразу декоративний верх (опрацьовувати всю товщу їм буде досить дорого) .

Основні їх властивості (не беремо до уваги декоративні) повинні бути такими:

  • паропроникність – завдяки цьому в товщі стіни не заведеться конденсат і цвіль;
  • повітропроникність – також важливо для підтримки мікроклімату в будинку;
  • звукоізоляція – штукатурка може значно підвищити її рівень, особливо якщо в складі пемза або керамзит (пориста структура затримує звукові хвилі і вібрацію);
  • негорючість – особливо важлива, якщо штукатурка кладеться поверх утеплювача, а не на цегляні стіни;
  • вологостійкість дозволяє мити фасад від забруднень і збереже вигляд фасаду після дощів і снігопадів.

Відомі фірми-виробники

Фасадна штукатурка – це той матеріал, який, мабуть, складно зіпсувати при виробництві. Найпростіший цементний варіант (з тоном або без) вийде досить дешевим, його можна купити навіть у самих невідомих марок, зіпсувати його складно. І зовсім інша справа, якщо від штукатурки хочеться, наприклад, легкого нанесення, фактури.

Фасадна штукатурка

Щоб не втратити в грошах, час і сили, рекомендуємо подивитися продукцію відомих брендів.

SanMarco – італійський бренд лакофарбової продукції, в асортименті якого кілька видів штукатурки для зовнішньої обробки. Вона володіє протигрибковими властивостями, паропроникна, деякі склади включають в себе кварцовий пісок. Можливо гладке і фігурне нанесення, в тому числі і за рахунок включених фактурних елементів.

Ceresit – німецька марка, відома будівельними та оздоблювальними сумішами різного призначення. В тому числі штукатурки для фасадів. До переваг відносять простоту використання, зрозумілі інструкції по вибору. А також ідеальну гладкість стін в результаті.

У статті ми спробували розповісти, яка фасадна штукатурка для зовнішніх робіт краще. Насправді, остаточний вибір того чи іншого складу буде індивідуальним: на це впливає і ціна продукту (з урахуванням витрат), і його властивості, і особливості поверхні. Вибір залишаємо за вами, а роботу довірте професіоналам своєї справи компанії «Рембуд». Ми надаємо ремонтні та будівельні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам