Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Фасад з скандинавської дошки

Фасад з скандинавської дошки

Скандинавська дошка – фасадний матеріал. Головна особливість дошки складається в її характерній шорсткій поверхні, завдяки якій підкреслюється фактура деревини. Фасад з скандинавської дошки.

Фасад каркасного будинку – скандинавська дошка

Скандинавський стиль знаходиться сьогодні на піку моди, що особливо помітно в будівництві будинків: каркасні котеджі користуються неймовірною популярністю в Україні і за кордоном. Скандинавська дошка застосовується для оздоблення фасаду за індивідуальним замовленням клієнта. У роботі використовуються ялинові дошки, оброблені за фінською технологією. На готову дошку надається гарантія терміном до 10 років – це мінімальний термін, протягом якого вам не потрібно буде турбуватися про ремонт фасаду. БК Рембуд надає різні види будівельних та ремонтних послуг.

Фасад з скандинавської дошки

Фасад зі скандинавської дошки: технологія виробництва

Перед тим як приступити до фарбування, ми ретельно готуємо дошку: висушуємо, надаємо потрібну фактуру поверхні. У відкриті пори шорсткого дерева глибше проникає грунт і краще наноситься фарба.

Лакофарбові роботи проводяться в спеціально створених технічних умовах з контролем температури і вологості повітря, для найкращого взаємодії грунту і фарби з поверхнею деревини. Дошка покривається грунтом, після чого наносяться два шари фарби. Ми працюємо тільки з професійними фінськими фарбами «Teknos» і «Tikkurila».

У той час як дошка сохне, не допускається проникнення сонячних променів в приміщення, оскільки у вологому стані фарба вразлива перед руйнівним впливом ультрафіолету.

Облицювання фасаду скандинавської дошкою можна проводити в будь-який час року, що прискорює будівництво.

Готовий фасад з дерева виглядає натурально, стильно і зберігає свій зовнішній вигляд мінімум 10 років. Завдяки дотриманню фінської виробничої технології, дошка не тріскається і довгий час не потребує реставрації.

Фасад з скандинавської дошки

Переваги використання скандинавських дошки

Замовник отримує облицювання, яка, в порівнянні зі звичайною дерев’яною вагонкою, простіше в догляді і довше зберігає презентабельний вигляд, хоча коштує приблизно стільки ж.

Не потрібно чекати теплої пори року для проведення фасадних робіт. Монтаж скандинавської дошки здійснюється цілий рік.

Для виробництва дошки ми вибираємо виключно ялина, оскільки це дерево більше всього придатне для зовнішніх робіт.

Замість традиційної технології стругання, застосовуваної в деревообробної промисловості, у виробництві фінської дошки використовується метод тонкого спилювання. Тонкоспилена поверхня краще вбирає грунт і фарбу – саме це і пояснює довговічність покриття.

Технологія фарбування грунтується на рекомендаціях виробників фінських лакофарбових матеріалів «Teknos» і «Tikkurila».

Готова облицювання виглядає елегантно і дорого, на відміну від інших матеріалів, які лише імітують деревину. Звертайтесь лише до майстрів своєї справи, які якісно виконають роботу.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам