Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Етапи будівництва монолітних будівель

Етапи будівництва монолітних будівель

Перед безпосереднім проведенням монтажних робіт співробітники БК Рембуд розроблять раціональний проект, у якому буде визначено кількість необхідних будматеріалів та складено перелік обладнання для будівництва моноліту. При проектуванні ми створимо всі необхідні умови для виробництва бетонного розчину безпосередньо на будівельній ділянці. Етапи будівництва монолітних будівель

При даному виді будівництва необхідно задіяти бетононасоси, які здійснюють доставку бетонного розчину в підготовлені форми.

До початку монтажних робіт наші співробітники прокладають усі підземні комунікації, влаштовують засоби механізації, встановлюють захисні навіси, огорожі, криті проходи. Ми займемося прокладанням необхідних проїздів та під’їзних шляхів для автотранспорту та різної техніки.

Етапи будівництва монолітних будівель

Будівництво монолітних будівель: технологія та основні етапи

Розглянемо такі етапи будівництва монолітних будівель:

  1. Підготовка будівельної ділянки та місць для складування будматеріалів. Наші співробітники обладнають спеціальну зону для зручного замішування бетонної суміші, яку заливатимуть в опалубну систему. Для економії засобів замовника на транспортуванні та зберіганні ми готуємо бетон безпосередньо на місці монтажу об’єкта.
  2. Встановлення арматурного каркасу. Завдяки армуванню підвищується міцність бетону на розтяг. Каркас, що застосовується, додасть необхідну конфігурацію спорудженню, що зводиться, і забезпечить йому максимальну надійність і довговічність. При в’язці арматурного каркаса ми дотримуємося проектної товщини захисного шару бетонної суміші і витримуємо встановлені міжосьові відстані між стрижнями.
  3. Влаштування опалубної системи. Монтуються спеціальні щити, які стикаються з бетонною конструкцією. При складанні опалубної системи використовуємо телескопічні стійки та різьбові муфти, що дозволяють ідеально виставити потрібну висоту. Ми не допускаємо відхилень та щілин в опалубці, які призведуть до нерівності готової монолітної споруди.
  4. Укладання бетонної суміші. Від властивостей бетону залежать експлуатаційні параметри всього об’єкта. Для якісного проведення даних робіт перед укладанням суміші наші спеціалісти обов’язково контролюють її рухливість. Також ми здійснюємо вібрування розчину в процесі заливання його в систему опалубки для повного видалення повітряних кишень.
  5. Прогрівання монолітної конструкції. Дані роботи проводяться виключно взимку, так як у разі заморожування бетону споруда не набере проектних показників міцності. Прогрівання конструкції виконується за допомогою електродів, нагрівальних проводів, термоелектроматів.
  6. Зняття опалубної системи. У разі застосування знімної опалубки її необхідно демонтувати після затвердіння бетонної суміші та набуття необхідних форм. Для якісного застигання знадобиться кілька днів після заливання розчину.
  7. Оздоблювальні фасадні роботи. На завершальній стадії декоруємо стіни конструкції із зовнішнього боку. Облицювальні роботи поверхні стін виконуємо за допомогою декоративної штукатурки, панелей чи цегли.
  8. Введення об’єкта в експлуатацію.

Етапи будівництва монолітних будівель

Довірте будівництво монолітних споруд професіоналам БК Рембуд. І ми зробимо будинок надійним, сучасним, безпечним та енергоефективним. Наші спеціалісти зведуть об’єкт, пропонуючи клієнтам демократичну ціну монтажу на кожній стадії робіт. Починаючи від створення проекту та закінчуючи облаштуванням прилеглої території.

Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам