Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Етапи будівництва багатоквартирних житлових будинків

Етапи будівництва багатоквартирних житлових будинків

Кваліфіковані фахівці БК Рембуд якісно виконають кожен етап будівництва багатоквартирного будинку з урахуванням всіх технологічних і конструкторських нюансів. Для нас важливо підходити до виконання робіт комплексно, починаючи з дослідницької діяльності, розробкою проекту і закінчуючи монтажем споруди. Це дозволяє інвесторові обмежитися співпрацею з однією компанією, що забезпечує зниження тимчасових і фінансових витрат. Етапи будівництва багатоквартирних житлових будинків.

Підготовка до основним етапах будівництва багатоквартирного житлового будинку

Перед тим як перейти безпосередньо до етапів будівництва багатоквартирного будинку, наші співробітники займуться пошуком найбільш підходящого місця розташування для майбутньої споруди.

Ми звертаємо увагу на наявність в районі забудови шкіл, дитячих садків, супермаркетів, поліклінік, станцій метро, ​​зупинок міського транспорту та інших об’єктів інфраструктури, які визначають комфортне проживання майбутніх власників квартир. Для визначення придатності підібраною будмайданчика проведемо необхідні інженерно-геологічні обстеження і топозйомку.

Виконана робота дозволить нашим співробітникам з’ясувати:

 • точні координати розміщення майбутньої будівлі;
 • глибину розташування підземних вод;
 • особливості рельєфу, що забудовується місцевості;
 • кліматичні і метеорологічні характеристики території;
 • основні параметри грунту.

Проведені дослідження знадобляться нам для визначення оптимальної технології монтажу будівлі і вибору будматеріалів.

Етапи будівництва багатоквартирних житлових будинків

Ми обов’язково передбачимо, щоб дизайн майбутнього багатоквартирного споруди чітко вписався в уже існуючий міський ландшафт, не порушуючи при цьому історичних і архітектурних особливостей місцевості.

Основні етапи будівництва багатоквартирного будинку включають в себе:

 • Проведення попередніх робіт. Ми займаємося організацією огорожі будмайданчика, а також ретельно порозчищаємо її від різного сміття. Організуємо зручні під’їзні шляхи до спорудження. Змонтуємо тимчасові побутові та складські будівлі.
 • Виконання розмітки осей споруди. Дана стадія здійснюється з використанням якісного вимірювального обладнання з високим рівнем точності. На цьому етапі слід ретельно перевіряти розрахунки, не допускаючи жодних відхилень.
 • Здійснення земляних робіт. Ми займаємося риттям котловану для майбутнього заснування і виконаємо прокладку траншей для підведення інженерних мереж. Дана стадія передбачає застосування спеціалізованої техніки, так як потрібно виконати великий обсяг робіт.
 • Монтаж основи. Фундамент сприймає найбільші навантаження і забезпечує довговічність, міцність і надійність всієї житлової споруди. Його підбирають залежно від особливостей ґрунту. Закладка бетонної суміші виробляється з таким розрахунком, щоб основа змогло витримувати вагу споруди висотою 10,14, 16 або 24 поверху.
 • Пристрій зовнішніх стін. Термін і складність даних робіт визначаються в залежності від типу обраної технології монтажу будівлі. Найчастіше для зведення стін застосовують цеглу, залізобетонні панелі, моноліт. Сьогодні особливої ​​популярності набуває монолітне будівництво, для якого потрібні бетонна суміш, арматура і опалубка.
 • Прокладка інженерних мереж. Ми займаємося підведенням в будинок електрики, водопроводу, газу, тепла, водовідведення, а також підключимо об’єкт до даних комунікацій.

Етапи будівництва багатоквартирних житлових будинків

багатоквартирний будинок

 • Установка покрівлі. Обсяг робіт і порядок їх виконання залежить від обраного виду покрівельної конструкції. Більшість багатоповерхових споруд використовують експлуатовану покрівлю, на якій можна облаштувати зимовий сад.
 • Пристрій внутрішніх перегородок. На даному етапі об’єкт ділиться на квартири відповідно до складеного проекту. Також здійснюється монтаж ліфтового обладнання.
 • Установка вікон. Для продовження робіт всередині споруди буде потрібно забезпечити захист квартир від кліматичних впливів, встановити вікна та металеві двері.
 • Монтаж внутрішніх комунікацій. Наші співробітники виконають розводку електричних кабелів, прокладку водовідведення, змонтують систему опалення, підведуть газ і воду, встановлять лічильники на них.
 • Налив стяжки підлоги. Для даної стадії ми застосовуємо розчин з піску і бетону, а після закладки вирівнюємо статеву поверхню.
 • Внутрішні оздоблювальні роботи. Найчастіше інші компанії роблю тільки чорнові роботи. При фінішній обробці квартири її ціна суттєво зростає.
 • Зовнішні оздоблювальні роботи та ремонт громадських приміщень. Ми виконаємо фасадну обробку і підготуємо до експлуатації коридори, сходи, під’їзди.
 • Роботи з облаштування прибудинкової території. Займемося висадкою клумб і дерев, укладанням асфальту, змонтуємо дитячі майданчики, організуємо паркувальні місця, вуличне освітлення, забезпечимо зручний під’їзд автомобілів.

БК Рембуд надає якісні будівельні та ремонтні послуги.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам