Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Екологічність каркасного будинку

Екологічність каркасного будинку

Екологічность є одним з визначальних чинників, якими керуються майбутні домовласники при виборі технології будівництва. Мова йде не тільки про здоров’я господарів в поточний момент, а й про спокійне сприятливою старості, а також про дітей і майбутніх поколіннях, яким доведеться жити в будинку. Якщо демократична вартість і швидкість зведення явно служать на користь каркасного варіанта, питання екологічної безпеки для багатьох замовників залишається відкритим. Екологічність каркасного будинку. Наскільки ж екологічні такі будинки?

На даний фактор впливає не стільки сама технологія, скільки якість використовуваних матеріалів. Професійний підхід до будівництва гарантує відсутність в утеплювачі і оздоблювальних матеріалах шкідливих хімічних сполук. Те ж саме стосується захисних складів, які використовуються для обробки деревини. Натуральні покриття захистять основу від впливу комах і мікроорганізмів, допоможуть запобігти пошкодження і вбирання деревом запахів. Грамотний вибір і застосування матеріалів дозволить підтримувати в приміщенні оптимальний температурний і вологісний режим.

каркасний будинок

На користь екологічності каркасних будівель можна навести такі аргументи:

Дерево – найперший з натуральних матеріалів. Це поновлюваний природний ресурс, виробництво і застосування якого не завдає ніякої шкоди навколишньому середовищу. Будівельні відходи не заподіють шкоди ні вам, ні оточуючим ділянок або будівель. Сучасні методи обробки мінімізують всі недоліки деревини, роблячи її універсальним матеріалом для будь-яких кліматичних умов.

інтерьер каркасного будинку

Присутність деревини створює дивовижну атмосферу в домі. Це стосується як енергетики, так і відчутних характеристик повітря. Багато породи володіють цілющими і бактерицидними властивостями, що захищають від сезонних респіраторних захворювань, а також проблем з органами дихання. Дерево одночасно відмінно зберігає тепло і пропускає повітря, створюючи ідеальний мікроклімат в приміщенні.

Всі інші задіяні матеріали безпечні і не містять токсичних елементів. Це позитивно впливає на стан здоров’я мешканців в цілому, а також виключає можливість розвитку алергії.

Технологія будівництва

Технологія будівництва безпечна і проста. Не має потреби в застосуванні складної будівельної техніки, підйомних кранів, використання яких негативно позначається на стані ділянки. Для побудови потрібно невелику кількість робітників і мінімум енерговитрат. Завдяки мобільності і компактності використовуваних конструкцій для доставки необхідний мінімум транспорту. Це дуже важливо для екологічно чистих і важкодоступних місцевостей. Крім того, в зв’язку з невеликою вагою каркасні будинки не вимагають глибокого або складного фундаменту.

каркасний будинок

Теплоефективність каркасного будинку набагато вище, ніж, наприклад, кам’яного. Це пов’язано з тим, що в базовій конструкції закладена велика кількість натурального утеплювача. При відключенні електрики таке приміщення буде охолоджуватися дуже повільно. Це властивість дозволяє заощадити на електроенергії, а також на вентиляції та кондиціонуванні, і мінімізувати шкідливий вплив на навколишнє середовище. Каркасний будинок прекрасно підходить для використання екологічних енергоджерел – наприклад, сонячних батарей.

Будівельна компанія Рембуд строго дотримується екологічних стандартів, використовуючи для зведення, утеплення і оформлення житла тільки натуральні матеріали. Вибір каркасного будинку гарантує не просто надійний захист мешканців від шкідливих зовнішніх впливів, але і внесок у поліпшення стану планети. Каркасне будівництво мінімізує парниковий ефект і кількість шкідливих відходів, повертає нас до коріння і дарує безцінний контакт з природою.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам