Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Де краще – в квартирі або за містом?

Де краще – в квартирі або за містом?

Життя в місті на сьогоднішній день стала повністю звичною та повсякденною. Покоління наших бабусь і дідусів з усіх сил намагалося покинути село, щоб отримати більше перспектив для кар’єрного та особистісного росту, придбання комфортного житла та повноцінної організації дозвілля. Сьогодні ситуація дещо змінилася. З розвитком інфраструктури і Інтернету, життя за містом перетворилася в настільки ж комфортну, а іноді і куди більш комфортну, ніж життя в міських межах. Однак в даний час переїзд на лоно природи все ще сприймається як якесь втеча. Насправді проживання в місті і за містом має свої суттєві плюси і мінуси. Розглянемо їх детальніше. Де краще – в квартирі або за містом?

Переваги і недоліки проживання в місті

квартира

Квартира в міській багатоповерхівці – самий звичний варіант для проживання. Він хороший близькістю і доступністю всієї необхідної для комфортного життя інфраструктури. Розвиненість комунальних послуг зводить кількість побутових проблем до мінімуму. Однак метр площі буде коштувати серйозних грошей, особливо якщо мова йде про великі міста. Придбати власне житло в мегаполісах – непосильне завдання для більшої частини населення. Дуже часто квартира купується в кредит, який виплачується роками, а життя в стані нескінченного погашення боргу завжди буде обтяжливою. Проблемами з паркуванням в місті нікого не здивуєш. Для зручного утримання транспорту потрібні ще гараж або стоянка. Які можуть бути віддалені від будинку і обов’язково зажадають додаткових витрат.

Сучасні ЖК часто переповнені, і на метр житлоплощі доводиться занадто багато людей з усіма відповідними наслідками у вигляді перевантажених мереж водопостачання та каналізації. Нинішні міські жителі вже забули про відчуття простору, однак багато, проте, прагнуть переїхати за місто.

Плюси і мінуси заміського житла

будинок

Проживаючи за містом, ви можете мати власний життєвий простір. Перебування на ділянці в теплу пору року подарує вам море позитивних емоцій. Екологічність, свіже повітря, велика кількість рослинності навколо найсприятливішим чином позначаться на ваших настрої і здоров’я. Велика площа ділянки привнесе у ваше життя небувале для міста відчуття свободи і простору. У вас ніколи не буде проблем з паркуванням, адже місця вистачить навіть для кількох автомобілів. Крім цього ви зможете зручно організувати зберігання нечасто використовуваних речей (наприклад, спортивного та садового інвентарю) в господарських будівлях.

Мінуси проживання за містом теж є, і вони дуже серйозні. Далеко не у всіх селищах і селах є каналізація, водопостачання та інші комунікації. Це загрожує втратою елементарного побутового комфорту, до якого звик будь-який міський житель. Звичайно, зараз можна облаштувати автономну каналізацію самостійно, однак це потребуватиме додаткових витрат.

торговий центр

Далеко не кожні селище або село мають достатню для комфортного проживання інфраструктуру. Садок, школу, банківське відділення, і при переїзді можуть виникнути проблеми з навчанням дітей і іншими важливими питаннями. Часто необхідну інфраструктуру можна знайти в сусідньому населеному пункті. Будь то селище або місто, проте транспортні і тимчасові витрати вносять свої незручності в повсякденному житті.

Заміський котедж дорогий в обслуговуванні, але в кінцевому рахунку витрати того варті. Адже рівень комфорту від проживання у власному будинку в рази вище, ніж від проживання в квартирі.

Висновок

З огляду на всі описані вище плюси і мінуси, найкраще вибрати придбання будинку в котеджному селищі. Тут будуть прекрасна інфраструктура, всі необхідні комунікації. Часто селища охороняють, тому питання безпеки також відпаде. Сьогодні можна знайти в продажу котеджі з чистової обробкою і в’їхати в нове житло відразу після його придбання.

Будівельна компанія Рембуд надає будівельні послуги, звертайтесь до нас і ми гарантуємо вам якість на довгі роки.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам