Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Чим пофарбувати стіни: 5 хітів

Чим пофарбувати стіни: 5 хітів

Колись пофарбовані стіни асоціювалися з безликими коридорами держустанов, до них придивлялися як до специфічного заморському тренду і нетрадиційної альтернативі шпалер. Цей обробний матеріал дозволяє сміливо грати з кольорами, приміряти на стіни відтінки з модних палітр, створювати глянцеві, оксамитові або шовковисте поверхні і навіть допомагати навколишньому середовищу. Чим пофарбувати стіни: 5 хітів.

БК Рембуд надає, як будівельні, так і ремонтні послуги.

Tikkurila Endangered Colours

Лімітована колекція Tikkurila Endangered Colours – більше, ніж просто фарба. Кожен з 9 унікальних готових відтінків символізує забарвлення зникаючого виду рідкісних тварин.

Tikkurila не просто пропонує перейнятися проблемою, але і буквально встати на захист вимираючих видів. Компанія перераховує частину коштів за кожну продану банку фарби Endangered Colours до Всесвітнього фонду дикої природи.

Tikkurila Endangered Colours

Такий посил передбачає, що фарби Endangered Colours проведені відповідно до еко-тенденціями самим нешкідливим для навколишнього середовища способом і упаковані в повністю переробляється пластик.

Tikkurila Endangered Colours

В інтер’єрі Endangered Colours поводиться як оксамитове глибокоматове покриття з максимально низьким вмістом летких органічних сполук. Приглушені природні відтінки добре «працюють» в будь-якому інтер’єрному  стилі.

Tikkurila Harmony

Якщо ви хочете добитися досконалої матової поверхні, довірте цю фарбі Tikkurila Harmony з оксамитовим ефектом. Фарба добре лягає на різні фактури і приховує дрібні недоліки поверхні в своїй глибоко матовій оксамитовості. До таких стін хочеться торкатися.

Tikkurila Harmony не володіє запахом, проявляє стійкість до миття і практично не виділяє шкідливих речовин. Підходить для будь-яких сухих приміщень, включаючи дитячі кімнати.

Tikkurila Harmony

З Tikkurila Harmony можна приміряти на інтер’єр один з хітових відтінків модною палітри Color Now 2021. Кольором року за версією Tikkurila в цьому році став «Кумулус». Антистресовий світло-блакитний колір візуально розсовує стіни, наповнює приміщення «повітрям» і нагадує про безтурботних літні дні, коли в небі застигають білі купчасті хмари.

Tikkurila Harmony

Вибір Tikkurila, як завжди, не випадковий, а продиктований світовими подіями і настроями. Представники бренду повідомляють, що «Кумулус» повинен вселяти почуття спокою, наповнювати енергією творення, вселяти надію і символізувати віру в краще майбутнє.

Такий відтінок можна «подружити» з нейтральними природними тонами, чистими білими поверхнями і насиченими контрастними кольорами.

Tikkurila Joker

Ще один хіт від фінського бренду в нашій добірці – гіпоалергенна фарба Joker, розроблена спільно з Асоціацією по алергічних та астматичних захворювань Фінляндії. З Tikkurila Joker можна створити шовковисту матову поверхню в будь-якому сухому приміщенні. Підтверджена безпека фарби робить її ідеальним вибором для дитячих кімнат і освітніх установ.

Tikkurila Joker

Фарба добре лягає на різнофактурні поверхні, включаючи раніше забарвлені, і не боїться вологого прибирання.

Dulux Diamond Extra Matt

Якщо головний відтінок 2021 за версією Tikkurila пропонує нам витати в хмарах. То колірний фаворит лакофарбового бренду Dulux в цьому році закликає твердо стояти на землі. Відтінок родючого грунту «Brave Ground» символізує силу, яку людина шукає в природі. І бажання забезпечити планеті стабільне майбутнє.

Вся палітра Dulux ColourFutures 2021 зібрана з природних антистресових тонів, покликаних заряджати спокоєм і оптимізмом в мінливому світі.

«Одягнути» стіни в універсальний відтінок «Brave Ground» можна за допомогою однієї з найпопулярніших фарб бренду – Dulux Diamond Extra Matt. Її суперсила – алмазна міцність. Це матова водно-дисперсійна фарба, яка забезпечує стінам суперстійке неблікуюче покриття. З солідним строком служби до 25 років. Відрізняється максимальною покривністю, не утворює патьоків, добре маскує незначні дефекти поверхні, лягає на різні фактури.

Чим пофарбувати стіни: 5 хітів

Фарби Dulux Diamond Extra Matt стерплять навіть багаторазове миття.

Super Decor Rubber

Якщо ви шукали фарбу, яка не боїться води, знайомтеся з напівматової гумової фарбою Super Decor Rubber. Відомою своєю високою еластичністю і повну водонепроникність. Латексна основа фарби не дозволяє їй тріскатися і лущитися.

Super Decor Rubber забезпечує приємне на дотик шовковисте покриття. Яке не вигоряє на сонці, здатне протистояти вологому середовищі, перепадів температур. І інших несприятливих умов експлуатації. Фарба підходить не тільки для внутрішніх робіт. Нею можна фарбувати фасади, покрівлі, паркани і навіть басейни.

Чим пофарбувати стіни: 5 хітів

Super Decor Rubber невибаглива в побуті, готова контактувати з мильним розчином. Не містить легкозаймистих розчинників, не шкодить здоров’ю і не має запаху.

Вибір фарби за вами,  а фарбування ви можене довірити професіоналам нашої компанії!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам