Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Чим краще утеплити лоджію зсередини?

Чим краще утеплити лоджію зсередини?

Ми вже розповідали вам про те, як зробити теплу лоджію або балкон – коротко розповіли про послідовність дій і різних варіантах конструкцій. Сьогодні ми торкнемося більш пильно тему матеріалів – сучасних утеплювачів багато, але як вибрати той, який підійде найкраще? Поговоримо про те, чим краще утеплити лоджію зсередини, які матеріали вибрати. Чим краще утеплити лоджію зсередини?

Заздалегідь обмовимося: ми будемо розповідати, скоріше, про типи різних утеплювачів, ніж про їх виробників. Як правило, це або маловідомі, або зовсім невідомі бренди або дочірні підприємства великих компаній, які працюють взагалі в іншій галузі. Правильно буде сказати, що вся продукція, що має сертифікати відповідності, гігієнічні, які годяться для використання.

Чим краще утеплити лоджію зсередини?

Первинна ізоляція – застилка поверхні

Утеплення лоджії, по суті, базується на створенні своєрідної капсули, яка діє за принципом термоса. Тобто, вся площа, крім вікон і входу, зсередини вистилається теплозахисним матеріалом. Кращим матеріалом для цього є екструдований поліетилен з фольгованим шаром. Він продається в рулонах, недорогий, тому його можна укласти не в один, а в кілька шарів.

Зазвичай він використовується як підкладка під теплу підлогу, але можна використовувати і для утеплення підлоги, стін і стелі лоджії.

Таке вистилання поверхонь має ще один сенс – воно сприяє гідроізоляції. За логікою, її потрібно робити перед утепленням. Для неї, крім ізолона і пенофола, можна використовувати руберойд, а також рідкі проникаючі суміші – вони розтікаються, наприклад, по підлозі, і потрапляють в кожну тріщинку. Їх мінус – висока ціна і складність застосування.

Дешевший варіант ізоляції, хоча і не без недоліків, – обертання зсередини приміщення товстим поліетиленом з запаюванням швів.

Основне утеплення

В якості основного утеплення лоджії використовується об’ємну теплоізоляцію у вигляді плит. Найбільш поширені варіанти:

 • мінеральна вата – дешева, але добре вбирає вологу, тому при поганій вологоізоляції можлива поява грибка і цвілі, до того ж «робочий» обсяг досить великий, що відніме корисну площу;
 • самозатухаючий пінопласт – на відміну від звичайного не підтримує горіння;
 • екструдований пінополістирол – лідер по утриманню тепла, більш тонкий, ніж плити мінеральної вати, не пропускає всередину воду, не сиплеться і служить дуже довго.

Останній зустрічається в продажу як в «ноунейм» форматі, так і під марками:

 • «Піноплекс»;
 • «Теплекс»;
 • «Прімаплекс»;
 • «Стіроформ» та іншими.

Він активно застосовується в будівництві і утепленні каркасних будинків, в тому числі постійного проживання.

піноплекс

Обробка щілин

Для обробки щілин і остаточної герметизації «термоса» рекомендують використовувати монтажну піну. Вона проста в застосуванні, недорога, а основна вимога до неї – відсутність токсичних виділень до повного застигання. Підійде будь-яка, але професіонали віддають перевагу наступним маркам:

 • Makroflex;
 • «Момент Монтаж» (Henkel);
 • Tytan;
 • Hilty і інші.

Після укладання плит утеплювача пройдіться пістолетом з піною по всіх можливих щілинах, особливо під вікнами. Надлишки легко видаляються канцелярським ножем.

До речі, деякі майстри-аматори замість утеплювача використовують монтажну піну у великій кількості: вони заливають їй весь простір від стіни до верху обрешітки, а потім зрізають зайве.

Наскільки обгрунтоване таке рішення – невідомо, але, нам здається, тепло буде утримуватися гірше. Так як структура виходить з великою кількістю відкритих каналів. До того ж з часом монтажна піна може зсихатися, тріскатися й обсипатися, чого не було помічено за плитами.

Ми розповіли вам, чим, за відгуками фахівців, краще утеплити лоджію зсередини. Тому ви можете прямо зараз відправлятися в магазин і купити все необхідне. Якщо ви вирішили довіритися професіоналам, звертайтесь у БК Рембуд!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам