Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Чим краще утеплити балкон зсередини?

Чим краще утеплити балкон зсередини?

Утеплення балкона – відмінний спосіб з максимальним толком використовувати всі квадратні метри наявної житлоплощі. Навіть відносно невеликий балкончик стандартної хрущовки можна перетворити повністю, якщо його надійно захистити від стихії – будь то холод, вітер, що несе пил з вулиці, або шум. Будівельна компанія «Рембуд» розповідає про те, чим краще утеплити балкон зсередини і які матеріали використовувати.

В одній з наших попередніх статей ми зачіпали тему лоджії, однак для балконів є свої нюанси, пов’язані з конструктивними особливостями цієї частини квартири. І заздалегідь обмовимося: ми проти руйнування стін між кімнатою і балконом, так як це – порушення теплового контуру будівлі і, в принципі, законодавства. Скління теж довгий час вважалося самовільної переплануванням і порушенням, проте разом з «балконних амністією» ситуація стає більш гуманною для власників житла.

утеплювач

Матеріали, якими утеплюють балкон зсередини

Пол лоджії, як правило, має дві або три опорні площини: одна – стіна будівлі, інші бічні допоміжні стінки. Тому навантажувати її можна навіть піноблоками – для формування фартуха. З балконом ситуація більш небезпечна – він має тільки одну точку опори, та й та може бути дуже хисткою, якщо будівля стара і не ремонтувалося (історії про обвалення балконів – на жаль, сувора реальність). Тому матеріали повинні бути максимально легкими.

Перерахуємо те, що вам знадобиться в обов’язковому порядку:

  • монтажна піна;
  • склад для вологоізоляції і / або плівка;
  • утеплювач – рекомендуємо відмовитися від мінеральної вати в сторону більш легкого пінопласту. Піноплекс і / або екструдованого пінополістиролу з фольгою;
  • полегшена обробка – якщо гіпсокартон, то більш тонкий. Відмовитися від вагонки на користь штукатурки, фарби або шпалер.

Таким чином, головне завдання в утепленні балкона – мінімізувати навантаження. Це важливо ще й за умови теплого скління – воно має досить відчутну вагу.

Чим краще утеплити підлогу на балконі

Як правило, перший крок для утеплення підлоги – опрацювання герметиком щілин. Деякі для цих цілей використовують бітум. Проте він досить важкий і може погано переносити холоду (розтріскуватися). Рекомендуємо для цих цілей скористатися будівельним герметиком.

Потім необхідно створити контур, через який в утеплювач не буде потрапляти волога (щоб уникнути). Для цього можна використовувати або товстий поліетилен. Або спеціальні склади на основі латексу, що створюють зсередини подобу мішка. Створювана плівка тонка, але міцна, що актуально в «боротьбі за грами» в разі балкона.

Потім рекомендується на підлозі зробити обрешітку і заповнити її плитами утеплювача – утеплити підлогу на балконі можна за допомогою пеноплекса, підклавши фольгований пенополістрірол. Намагайтеся вибирати легку, але міцну деревину, або полімерні лаги. Останній варіант бажаний, якщо в цілях обігріву буде використовуватися тепла підлога.

Чим краще утеплити балкон зсередини?

Стіни і стеля

Утеплити стіни і стеля балкону зсередини ще простіше, ніж підлогу. Для них також знадобиться ретельна обробка щілин і облаштування гідро- і теплоізоляції. Різниця в тому, що монтаж утеплювача може йти безпосередньо до стіни. Однак при цьому отвори повинні бути повторно прогерметизовані, інакше всередину може проникати холод і волога.

Особливо ретельно треба підходити до утеплення фартуха (спереду і з боків) – перш ніж монтувати обробку, запіньте його монтажною піною. До речі, відомі випадки, коли для цього використовують професійні будівельні модулі-гармати, які подають відразу велику кількість піни – вона застигає, формуючи пористу масу, потім потрібно просто зрізати зайве.

Вибираючи, чим краще утеплити балкон всередині, довіртеся відгуками професіоналів. В інтернеті представлено досить велику кількість робіт з покроковим описом процесу поліпшення балконного простору та  дизайну балкону, а також рекомендаціями.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам