Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Будівництво монолітних будівель: технологія і основні етапи

Будівництво монолітних будівель: технологія і основні етапи

Кваліфіковані співробітники БК Рембуд займуться якісним будівництвом монолітних об’єктів, точно дотримуючись встановлених державних стандартів і нормативних вимог. Накопичений досвід дозволяє нам здійснити зведення споруд з моноліту під ключ в максимально короткі терміни з високим рівнем якості монтажних робіт. Будівництво монолітних будівель: технологія і основні етапи.

Особливості будівництва монолітних будівель

Головний принцип монолітного зведення споруд полягає в тому, що бетонна суміш заливається в спеціально підготовлену опалубку, завдяки якій визначаються її подальші форми. Застосовуваний у будівництві бетон здатний надати будівлі міцність, довговічність, а також високу теплопровідність. Використання сучасних опалубних систем дозволяє значно поліпшити показники надійності і швидкість будівельного процесу, а також отримати рівну бетонну поверхню.

Одним з головних достоїнств монолітного споруди є те, що після зведення на ній немає швів або стиків між плитами. Правильно обрані і застосовані утеплювачі допоможуть заощадити клієнтам кошти для оплати комунальних послуг.

Будівництво монолітних будівель

Плюси споруд з моноліту полягають в наступному:

  • надійність;
  • вогнестійкість;
  • універсальність;
  • екологічність;
  • сейсмостійкість;
  • безшовність конструкції;
  • широка варіативність оздоблювальних робіт;
  • хороша стійкість до корозії, окислення і агресивного зовнішнього середовища;
  • тривалий термін експлуатації;
  • швидкість зведення конструкції.

Технології будівництва монолітних будівель

На сьогоднішній день в монолітній технології зведення об’єктів застосовують щитову і тунельну опалубні системи. Перша з них полягає їх міцних щитів різних видів і форм з кріпленням для їх з’єднання, з яких утворюються ємності для бетонної суміші, що є основою для створення необхідних архітектурних конфігурацій. Може застосовуватися стінна повзуча опалубочна система, стінна для горизонтальної або вертикальної поверхні і для монтажу закругленої конструкції.

За допомогою даного виду опалубки можна звести будівлю з будь-яким типом фасаду і кількістю поверхів. Тунельна опалубочна система являє собою готові форми, які передбачають будівництво об’єктів або їх частин, і не підлягають реконструкції. При використанні даної технології стіни і перекриття заливаються бетонним розчином за один раз.

Будівництво монолітних будівель

Така опалубочна система виготовляється на заводі відповідно до розробленого проекту і доставляється до місця зведення будівлі в готовому до укладання бетонної суміші вигляді. За допомогою таких опалубок можна отримати цілі блоки квартир. Проте їх площа буде не більше 60 кв.м. Після закінчення будівництва споруди залишається тільки звести зовнішні стіни конструкції.

Технології будівництва монолітних будівель бувають наступними:

  1. Знімна опалубка. Вона проводиться окремо для всіх проектів споруд і точно повторює його конфігурацію. Найчастіше такі опалубки виготовляються дерев’яними, а також за допомогою фанери або пластику. Розмір незаповненого простору між стінами опалубного системи дорівнює ширині споруджуваної стіни. Яку розраховують, враховуючи теплопровідність бетонного розчину. Скріплення щитових конструкцій опалубки здійснюється шайбами, шпильками і гайками. Для легкого зняття опалубної системи на шпильки надягають гофровані трубочки. Захищаючи їх від зіткнення з розчином. Дана технологія передбачає можливість укладання не тільки бетону, але і інших сумішей, які мають меншу теплопровідність. Зняття опалубки виконується після остаточного застигання розчину. Гідність технології полягає в тому, що споруда буде екологічно чистою, але також необхідно буде здійснити розбирання опалубного системи.
  2. Незнімна опалубка. Застосування даного методу дозволяє максимально знизити трудовитрати. Така опалубочна система не демонтується після укладання бетонної суміші. Після установки основи на нього монтується опалубочна система, що представляє собою форму з пінополістиролу, яка скріплена за допомогою спеціальних профілів. Завдяки застосуванню кріплення «шип-паз» повністю зупиняється проникнення бетонного розчину. Системи з пінополістиролу виробляються з різною шириною в залежності від параметрів майбутньої споруди. Така технологія відрізняється простотою монтажу, доступною вартістю і відсутністю необхідності додаткового утеплення.

Будівництво монолітних будівель

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам