Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Архітектурний стиль Barn House – європейський мінімалізм

Архітектурний стиль Barn House – європейський мінімалізм

На рубежі XX – XXI століть в моду, в тому числі в архітектурі, увійшов мінімалізм – будинок повинен виконувати виключно утилітарну функцію і не мати ніяких архітектурних надмірностей. Так зародився архітектурний стиль Barn House. «Barn» в перекладі з англійської означає «Комора» – європейцям сподобалася ідея жити в зовнішньо примітивних будинках, схожих на комори. Будівництво «під ключ» це вигідне та правильне рішення. Архітектурний стиль Barn House – європейський мінімалізм

Barn House

Простота і мінімалізм

Дійсно, заміський будинок в стилі Barn House виглядає дуже простим: як правило, він має форму прямокутника в периметрі. А будь-які прибудови або веранди відсутні. Дах будинку оформлена без звисів, як у справжній коморі. І, як правило, має просту двосхилий форму. Покриття даху і стін візуально мало відрізняється – це може бути звичайний профнастил для даху та фасадна дошка для стін.

З простоти архітектурних форм стилю випливає його важлива перевага – будівництво такої конструкції виходить зовсім недорогим. Тому ж стиль Barn House нерозривно пов’язаний з технологією каркасного домобудівництва. Як однієї з найбільш недорогих технологій будівництва.

Barn House

Продуманий дизайн інтер’єру

Незважаючи на зовнішню простоту, будова дуже зручно всередині і відрізняється продуманим дизайном. Наприклад, може бути організовано приміщення-вітальня з «другим світлом». І обробкою в стилі «Лофт» з підкресленими кроквами і деталями фахверка. У вітальні можуть розміщуватися широкі панорамні вікна, які, однак, призводять до деякого збільшення вартості будинку, зводячи нанівець одне з важливих переваг стилю Barn House – його дешевизну за рахунок мінімалізму.

Проекти в стилі «barn house»

Barn House

Мінімалістична концепція стилю Barn розбавлена ​​більш складною формою будівлі, зокрема, односхилими дахами. Ці проекти також виглядають дуже стильно і сучасно. Коли Ви їх побудуєте, зможуть стати справжньою окрасою будь-якого котеджного селища.

Будівельна компанія Рембуд надає будівельні послуги, ми гарантуємо якість на довгі роки!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам