Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
7 ідей оздоблення фасаду будинку

7 ідей оздоблення фасаду будинку

Видів оздоблення фасаду будинку на сьогодні існує досить багато, і всі вони відрізняються не лише за вартістю та декоративними властивостями, а й за довговічністю та надійністю. Розглянемо ті, у яких це поєднання найбільше виграшне. 7 ідей оздоблення фасаду будинку

Цегляна кладка двох і більше кольорів

7 ідей оздоблення фасаду будинку

Ви можете поекспериментувати із кольором. Поєднання контрастних кольорів – це завжди виграшне рішення. Особливо естетично привабливо виглядає дизайн фасаду, виконаний у стриманій чорно-білій гамі.

Поєднання цегли різних фактур

7 ідей оздоблення фасаду будинку

Комбінуйте не лише кольори, а й фактури. Наприклад, облицювання фасаду цеглою під дикий камінь відмінно виділить такі елементи, як димарі камінів, надасть зовнішньому вигляду будівлі відчуття затишку.

Візерункова цегла

7 ідей оздоблення фасаду будинку

Дизайн фасаду лицьовою цеглою, що трохи розрізняється по відтінку і візерунку візуально полегшить важкі та монументальні конструкції. Мінімалізм форми збагачуватиметься цікавим покриттям.

Даний варіант передбачає витрати не тільки на якісний матеріал, а й на монтаж. Однак результат напевно буде того коштувати, тому що лицьова цегла, особливо клінкерна, заслужено має репутацію одного з найбільш зносостійких облицювальних матеріалів.

Покриття штукатуркою без надмірностей

приватний будинок оздоблений штукатуркою

Однотонна світла штукатурка у поєднанні з теплими темними кольорами функціональних деталей фасаду виглядатиме лаконічно та максимально презентабельно.

Штукатурка – варіант, що відрізняється простотою та популярністю. Вона надає широкий простір для фантазії та застосовується для облицювання фасадів у різноманітних архітектурних стилях.Структурна різноманітність штукатурки вже робить з неї чудовий матеріал для оздоблення фасаду будинку саму по собі. До того ж, вона чудово поєднується з іншими видами облицювання, освіжає зовнішній вигляд будівлі.

Комбінація матеріалів (цегла, дерево, штукатурка)

оформлення фасаду будинку комбінованими матеріалами

Правильне поєднання штукатурки, цегли та дерева в декорі фасаду надасть йому цікавої своєрідності, її захочеться довго розглядати. Головне не переборщити з кількістю текстур та кольорів.

Облицювання дагестанським каменем

будинок з оздобленням з дагестанської цегли

Натуральний дагестанський камінь – екологічний облицювальний матеріал, який також має теплоізоляцію, що перевершує бетон і скло. Якщо Ви бажаєте надати вигляду свого будинку благородства та солідності, то світлий дагестанський камінь стане ідеальною опцією. Простота в обробці та легкість очищення від забруднень роблять його ще більш привабливою основою для зовнішнього облицювання. Незалежно від розмірів плит та обраного відтінку, декор із дагестанського каменю виглядає вишукано та дорого. Особливо гарні, виконані з нього елементи архітектурної неокласики.

Оформлення фасаду в історичному стилі

дизайн облицювання будинку в історичному стилі

Зовнішнє оздоблення будинку, за належного бажання, може стати справжнім витвором мистецтва. А не простою функціональною деталлю будівлі. Наприклад, Ви можете створити фасад, який відсилає своїм виглядом до інших епох світу мистецтва. Які Вам до вподоби. Це може бути будь-який стиль, але важливо пам’ятати, що за допомогою фахівців втілювати його буде набагато простіше. Тут представлений дизайн у стилі Ар-деко. Але ваша фантазія може піти в дизайнерських знахідках набагато далі.

Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам