Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
5 видів ремонту: як визначитися

5 видів ремонту: як визначитися

Багато хто чув про капітальний, косметичний чи євроремонт, але мало хто знає, що існують інші види робіт з ремонту квартир. У будівельній практиці фігурують такі поняття, як ремонт без проблем і декорування. 5 видів ремонту: як визначитися. Сьогодні розповімо про те, які бувають види ремонту та як вибрати відповідний.

Кожен тип відрізняється перевагами та недоліками, тому перш ніж приступити до оновлень, потрібно прикинути кінцевий результат.

Капітальний ремонт

Капітальний ремонт потрібен тим, хто збирається зробити значне перепланування приміщень, замінити інженерні системи або маніпуляції, пов’язані з кардинальними змінами в оснащенні житла. Подібний вид робіт передбачає довгострокову основу. Підходити до нього потрібно з розумом: узгодити можливе перепланування та варіанти проведення інженерних комунікацій у відомчих організаціях.

Він упишеться як у нових житлових фондах, так і у квартирах вторинного ринку. З його допомогою вдасться досягти перетворення простору, створивши найбільш комфортне місце для перебування господарів.

Косметичний ремонт

5 видів ремонту: як визначитися

Косметичний ремонт включає зовнішнє оновлення приміщень: оздоблення стін, стель та підлоги. Основним завданням ставлять «освіжити приміщення» і позбутися слідів часу та дефектів, наприклад, розводів та тріщин на стелі та стінах. Періодичність у середньому становить раз на п’ять чи десять років.

Цей вид ремонту варто робити після завершення капітального ремонту. Також косметичний ремонт користується популярністю перед продажем чи здаванням в оренду квартири, щоб можливий покупець чи орендар оцінив плюси житла, а не втік від експлуатаційного застою.

Декорування

Декорування представляє перестановку предметів у приміщенні та заміну текстилю без проведення будівельних робіт. Варіант підходить тим, кого влаштовує оздоблення приміщення і не виникає потреби змінювати проводку, але хочеться змін. На допомогу хазяям приходять декоратори.

При першій розмові експерт вислухає побажання та запропонує можливі варіанти, які гармонійно виглядатимуть у будинку з урахуванням ремонту. Потім потрібно вибрати відповідне меблювання та відповідні матеріали. А в заключній частині відбувається розстановка меблів за спільним планом та здавання проекту.

5 видів ремонту: як визначитися

Ремонт без проблем

“Ремонт без проблем” має на увазі, що головні завдання з облаштування виконують дизайнери, працівники авторського та технічного нагляду, а також підрядник. Підійде для тих, хто трепетно ​​ставиться до часу та бажає покращити якість життя.

5 видів ремонту: як визначитися

Євроремонт

Спочатку, в 90-ті рр., термін «євроремонт» мав на увазі слідування розпливчастим європейським стандартам. Щоб відійти від типовості радянських квартир.

Сьогодні євроремонт – затяжний вид ремонту квартир. Господарі рідко наймають фахівців і не мають чіткої програми, а самотужки намагаються «підлатати» квартиру. Цей тип ремонту підходить тим, хто прагне отримати життєвий досвід шляхом спроб і помилок.

Тому для отримання позитивного результату підходити до ремонту потрібно усвідомлено. У цьому завжди допоможуть консультації грамотних спеціалістів.

Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам