Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
5 способів візуально збільшити простір, про які ви не знали

5 способів візуально збільшити простір, про які ви не знали

Світлі тони і відзеркалюючі поверхні візуально збільшують простір, меблі в малогабаритці повинні бути багатофункціональними, а вертикальна смужка на шпалерах допоможе витягнути приміщення. Але ви ж і так про це знаєте? Не потрібно бути практикуючим дизайнером інтер’єру, щоб «прописати» малогабаритній квартирі мінімалізм, білі стіни і дзеркала. Які ще засоби хороші в боротьбі зі скромним метражем? 5 способів візуально збільшити простір.

Розмиті межі

Обдуріть мозок: «затопіть» стіни і стелю одним кольором, візуально розмивши межі.

Наше око звикло чіплятися за чіткий кольоровий поділ поверхонь. Коли поділ між стінами і стелею відсутній, стає складніше визначити реальні масштаби приміщення.

дизайн

Можна сміливо порушити золоте правило, з якого випливає, що для маленьких кімнат підходять виключно світлі стіни. Домогтися ефекту безмежності і змусити малогабаритну кімнату візуально розширитися вийде за допомогою будь-якого відтінку, включаючи темні тони і насичені кольори.

дизайн

Можна піти іншим шляхом: не розмивати існуючі кордони, а встановити нові, пофарбувавши всі стіни в кімнаті в різні кольори або використовуючи колор-блоки – це зламає цілісність сприйняття і приміщення здасться більше, ніж насправді.

дизайн

Єдине підлогове покриття

Не забувайте про те, що знаходиться під ногами. Єдине підлогове покриття, «перетікає» з кімнати в кімнату також допоможе стерти кордони і вселити свідомості, що квартира не така вже й маленька.

5 способів візуально збільшити простір, про які ви не знали

Навіщо виділяти кухонну зону за рахунок плиткової смуги біля гарнітура і стикувати керамограніт в передпокої з ламінатом в вітальні? Можна вибрати практичну зносостійку підлогу для всієї квартири, відмовитися від порогів і не ламати голову над стиками різних підлогових покриттів.

Збиті налаштування

Якщо кімната невелика, то і меблі повинні, і чим їх в кімнаті менше – тим краще. Чи ні? Насправді при такому підході малогабаритне приміщення може здатися ще скромніше. Звичайно, не варто влаштовувати в маленькій кімнаті музей меблів та перевантажувати її деталями, але йти в повну аскезу і гнатися за радикальною компактністю – необов’язково.

Обдуріть свідомість: збийте візуальні налаштування масштабу. Не бійтеся великих диванів в маленьких вітальнях, ефектних торшерів, великих картин на стінах і масштабних малюнків на шпалерах. Не потрібно «дрібнити».

5 способів візуально збільшити простір, про які ви не знали

Що стосується кількості меблів і освітлювальних приладів в кімнаті: відмовтеся від марного, але сміливо використовуйте все, що не перешкоджає вільному переміщенню в просторі і корисно в побуті.

Не завжди мінімальна кількість меблів йде на користь візуальному метражу. Наприклад, журнальний столик або торшер, які можуть здатися вам надмірностями в малогабаритній вітальні, на ділі стануть черговою психологічної обманкою. Інформацію мозок сприйме приблизно так: раз в цій кімнаті вистачає місця для всіх цих речей. Значить не така вже вона й маленька.

5 способів візуально збільшити простір, про які ви не знали

Не прагніть розставляти меблі виключно вздовж стін, це тільки візуально звузить приміщення. Секрет в тому, щоб зробити акцент в центрі кімнати. Він то і відверне від її справжніх розмірів.

Якщо боїтеся захарастити приміщення, вибирайте меблі на ніжках замість меблів із суцільним підставою. Це перевірений часом спосіб візуально розвантажити кімнату.

дизайн

Кругове планування

Ще один цікавий спосіб самообману: прокласти в квартирі нові маршрути. Кругове планування – це, коли ви пішли в кімнату одним шляхом, а повернулися іншим. Такий прийом точно зіб’є мозок з пантелику. Змусивши вас повірити, що в квартирі є, де «розвернутися». Залишилося тільки узгодити планування.

Рух вгору

Дизайнери користуються цим прийомом, щоб візуально підняти стелі. Суть в тому, щоб змусити нас спрямувати погляд вгору, так приміщення здасться візуально більше.

Шафи, стелажі і штори від підлоги до стелі, що дивиться в стелю торшер, картини і постери, розташовані вище рівня очей. Все це змусить нас задерти голову і вирішити, що приміщення візуально просторіше, ніж насправді.

дизайн

Ефект дозволять посилити міжкімнатні двері збільшеної висоти або черговий обман – двері з фальш фрамугою.

Жоден з цих прийомів не зможе змінити реальні масштаби квартири. Але тут вже виникає питання з області філософії. Що є реальність – відпущені нам квадратні метри або те, як ми їх відчуваємо? Змінити відчуття в кращу сторону допоможе професійний дизайнер.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам