Телефон

+38(066)-87-86-069

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
5 причин довірити ремонт квартири професіоналам

5 причин довірити ремонт квартири професіоналам

Сварки у сім’ї підозріло збільшилися. Дружина жене ночувати на дивані, але диван запорошений і брудний. Навколо розруха та непостійність…5 причин довірити ремонт квартири професіоналам.

Або вам час до психолога, або ви почали терміновий ремонт у квартирі приблизно кілька років тому. Адже можна було це запобігти ще від початку – довірити ремонт професіоналам.

Перша причина – це ти.

Ні, ваші здібності засуджувати ніхто не буде. Впоратися з ремонтом поодинці складно, навіть якщо у школі ви були відмінником за технологією, хімією та фізикою. Помічник знадобиться з простим косметичним ремонтом квартири. Хтось має підтримати край шпалери або подавати інструменти. Про електрику, сантехніку та газове обладнання навіть пояснювати нічого – робити їх самому на уроках на ютубі просто небезпечно.

5 причин довірити ремонт квартири професіоналам

Друга причина – час.

Хотілося зробити швидкий ремонт квартири, а вийшло, як завжди. І ось ви вже винаймаєте чужу квартиру для житла, коли є власна.

Повернемось до реальності. Навіть компанії, що спеціалізуються на ремонтних роботах, обіцяють як мінімум три місяці. Куди тут простим людям із двома годинами після робочої зміни ввечері та двотижневою відпусткою. Точно не встигнете. Крім того, встановлений у договорі термін ремонту компанія перевищити не може. А ось дозволити самому собі відпочити ще дуже легко.

Третя причина – економія.

Здається, що зробити ремонт самому буде дешевшим. Але це лише здається. У процесі можна виявити, що доведеться купувати купу інструментів (щоб потім вони лежали без діла в коморі). У самий невідповідний момент може виявитися, що плитки, наприклад, не вистачає. Тільки ось невдача – її зняли з виробництва. Або перекуповувати у когось залишки, або переробляти з іншою або схожою плиткою. До речі, якщо випадково пошкодити дорогі матеріали, відшкодовувати їх теж доведеться самому.

5 причин довірити ремонт квартири професіоналам

При замовленні дизайнерського ремонту під ключ від БК Рембуд ніяких витрат не виникне.

Четверта причина – не продумали план Б.

У розпал ремонту точно прийде усвідомлення того, що щось йде не так. Або стіни виявляться нерівними, або підлога. Потече труба, пошкодиться проводка, трісне штукатурка. Отже, бюджет на ремонт різко збільшиться, а термін зросте. Ми в Рембуд подібні дрібниці передбачаємо заздалегідь. Тому термін та ціна зафіксовані у договорі і не зміняться.

П’ята причина – немає часу на відпочинок.

Думаєте, що на свою квартиру не шкода виділити весь вільний час? Подумаєш, доведеться приходити після роботи та займатися ремонтом. Подумаєш, доведеться відмовитися від поїздки на відпочинок із сім’єю. Якийсь час протриматися можливо. Але справа пахне вигорянням. Швидше за все ви скоро втомитеся і зненавидите ремонт.

Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам