Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишите нам

rembudkievua@gmail.com

Мы открыты

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
5 порад, як швидко змінити квартиру за свята

5 порад, як швидко змінити квартиру за свята

Найчастіше віяння новорічних свят диктують нам зміни у житті. Хтось поспішає змінити гардероб, хтось змінює роботу, хтось фарбує волосся, багато хто прагне зробити свій побут яскравішим та цікавішим. Побут починається із дизайну вашої квартири. Ми підготували для вас 5 порад щодо швидкого перетворення інтер’єру квартири за різдвяні канікули. 5 порад, як швидко змінити квартиру за свята.

Текстиль

Найпростіший шлях до зміни інтер’єру – заміна його акцентних елементів декору. До таких належать саме текстиль. Зміна штор та інтер’єрних подушок у тон може до невпізнання змінити ваш інтер’єр.

Найчастіше центром інтер’єрної композиції виступає килим. Виставка інтер’єрної моди у Парижі показала нам, що килими знову входять у моду. Причому підбирають їх абстрактними у стиль живопису імпресіонізму та кубізму. Дизайнери інтер’єр купують килим у парі з картиною. Такий тандем освіжить звичний інтер’єр.

текстиль

Освітлення

Найчастіше, щоб внести в квартиру затишку, можна додати теплого акцентного освітлення. Торшери та точкові світильники у незвичайних стильних плафонах можуть привнести стилю у будь-який інтер’єр. Якщо такі заходи здаються недостатньо радикальними, то зміна люстри допоможе вам по-іншому поглянути на вашу квартиру.

освітлення

Молдинг

Популярні нещодавно стилі контемпорарі, сканді та модерн у новому році набувають вишуканого вигляду і рухаються у бік переосмислення палацової естетики. Якщо у вашій квартирі стіни пофарбовані в однотонний колір, можна розмістити на стінах композицію з декоративного молдингу і пофарбувати в тон стіни. Зверніть увагу, що колір стіни в сучасних дизайнерських проектах квартир фарбуються і плінтуса, і укоси, і декоративні каміни, і навіть міжкімнатні двері.

як швидко змінити квартиру за свята

Шпалери

Зміна шпалер завжди освіжить квартиру, проте не обов’язково переклеювати всі стіни. Якщо у вас білі стіни в скандинавському інтер’єрі або однотонні бежеві та сірі відтінки в інтер’єрах модерну, то можна обклеїти шпалерами тільки акцентну стіну. У спальні акцентною стіною можна зробити зону біля ліжка. У кухні – це обідня зона, а у вітальні – стіна за диваном. Це рішення може бути виконане 3D панелями або великими панно.

Радіатори

Якщо у вас в квартирі класичні старі батареї, їх зміна може виявитися не тільки функціональним, але і естетичним рішенням. Сучасні дизайн-радіатори можуть виступати в ролі обігрівача та декоративного оформлення стіни. Вода кожен стиль інтер’єру можна підібрати унікальний радіатор, який перетворить ваш інтер’єр.

як швидко змінити квартиру за свята

Освіжити свій будинок легко разом із БК Рембуд.

Звертайтесь у будівельну компанію  Рембуд. Ми надаємо якісні будівельні та ремонтні послуги.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Позвоните нам